خبر

 • تک بورد - Alienware Aurora در حال تجدید طراحی برای جشن 25 سالگی شرکت است

  Alienware Aurora در حال تجدید طراحی برای جشن 25 سالگی شرکت است
  23 روز و 17 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ Alienware برای مدت طولانی ، در واقع 25 سال است که وجود دارد. به مناسبت رسیدن به رکورد قرن چهارم ، این شرکت رایانه بازی Aurora خود را با طراحی جدید ، شامل فضای بیشتر ، خنک کننده بهتر و پنل جانبی شفاف اختیاری ، تازه می کند.

  رایانه های شخصی قابل تنظیم Alienware Aurora مانند R10 Ryzen Edition و R11 از دیرباز به دلیل قدرتمند بودن رایانه های رومیزی شهرت داشته اند. با این حال ، داوران اغلب از داغ شدن آنها و نیاز به طراحی جدید کیس شکایت دارند. به نظر می رسد Alienware به انتقادات گوش داده و امیدوار است با شاسی Aurora Legend 2.0 به آن بپردازد.

  https://techbord.com Alienware Aurora در حال تجدید طراحی برای جشن 25 سالگی شرکت

  در حالی که مورد تغییر اساسی نکرده است ، دارای یک پانل شیشه ای شفاف ضد خش اختیاری است که سخت افزار Aurora و نور RGB را نشان می دهد - در حال حاضر هشت منطقه روشنایی قابل تنظیم AlienFX در مقایسه با چهار منطقه قبلی وجود دارد. حجم داخلی نیز 1.5 برابر بیشتر از مدل های موجود است.

  پیکربندی های مختلف دارای چهار فن 120 میلی متری و گزینه های خنک کننده مایع همه در یک است. Alienware می گوید که چیدمان هوای آزاد جریان هوا را تا 50٪ افزایش می دهد ، تا 3٪ دمای پردازنده را در مقایسه با مدل های فعلی پایین تر و 5٪ عملکرد GPU را ارائه می دهد. همچنین گفته می شود که تا 16٪ در حالت آماده به کار بی صدا ، تا 9٪ در هنگام انجام کارهای پرقدرت CPU و تا 15٪ در هنگام اورکلاک آرام تر است.

   https://techbord.com Alienware Aurora در حال تجدید طراحی برای جشن 25 سالگی شرکت

  Alienware همچنین خاطرنشان می کند که Aurora" اجازه می دهد تا درب سمت راست رو به جلو با ویژگی های مدیریت کابل که به منظور جداسازی مکانیکی و حرارتی سیم ها از مناطقی که جریان هوا بسیار مهم است ، برداشته می شود. همه آنها با هم ترکیب می شوند تا این دسکتاپ ما با دسترسی بدون ابزار از هر زاویه تا به امروز قابل دسترسی باشد. ”

   https://techbord.com Alienware Aurora در حال تجدید طراحی برای جشن 25 مین سالگرد شرکت

  هیچ اطلاعاتی در مورد سخت افزاری که Alienware در Aurora جدید بسته خواهد کرد ، به جز اینکه دارای به احتمال زیاد ، این دستگاه به Acer Predator Orion 7000 ملحق می شود تا پردازنده های نسل دوازدهم اینتل Alder Lake نسل دوازدهم را ارائه دهد. ما نیز قیمت آن را نمی دانیم ، اما انتظار داریم با توجه به سنت Alienware Aurora گران قیمت باشد.

خبرهای دیگر از سخت افزار