خبر

 • تک بورد - 870 Evo سامسونگ پتانسیل SSD های SATA را به حداکثر می رساند

  870 Evo سامسونگ پتانسیل SSD های SATA را به حداکثر می رساند
  24 روز و 16 ساعت قبل

  با ظرفیت های مختلف از 250 گیگابایت تا 4 ترابایت ، 870 Evo بسته "جدیدترین" کنترل کننده سامسونگ و حافظه فلش V-NAND 3 بیتی MLC (TLC) را برای دستیابی به سرعت خواندن / نوشتن متوالی تا 560 مگابایت در ثانیه و 530 مگابایت بسته بندی می کند ، که به ترتیب درست در حد مشخصات SATA III است. در عین حال سرعت خواندن / نوشتن تصادفی تا 98K و 88K IOPS ارزیابی می شود.

  سامسونگ هفته گذشته در جریان نمایشگاه مجازی الکترونیک مصرف کننده ، اطلاعات کامل محصولات ورودی خود را نشان نداد. ما می دانیم که زیرا روز سه شنبه ، تیتان فناوری کره جنوبی به ما اجازه می دهد تا جدیدترین درایو حالت جامد را که در برابر مصرف کننده قرار دارد وارد کنیم.

  870 Evo SSD جدید با هدف "معمولی" کاربران لپ تاپ و دسک تاپ است آنچه سامسونگ به عنوان "ترکیبی جذاب از عملکرد ، قابلیت اطمینان و سازگاری" توصیف می کند.

  https://techbord.com Samsung 870 Evo پتانسیل SSD های SATA را به حداکثر می رساند

  سامسونگ اظهار داشت که جدیدترین آن تقریباً 30 درصد بهبود عملکرد پایدار را در مقایسه با 860 Evo ارائه می دهد. استقامت بر اساس ظرفیت مورد نظر شما متفاوت است ، اما با ضمانت محدود پنج ساله پشتیبانی می شود.

  این درایو های جدید تقریباً به سرعت آخرین درایوهای PCIe موجود در بازار نیستند ، اما شما برنده شدید تقریباً به همان اندازه پرداخت نمی کنید و سازگاری آن بسیار گسترده تر است. قیمت برای مدل 250 گیگابایتی فقط از 39.99 دلار شروع می شود و در صورت نیاز به 4 ترابایت فضای ذخیره سازی ، تا 479.99 دلار می رسد. به دنبال آنها باشید تا این ماه حمل و نقل خود را شروع کنند.

  درصورت نیاز به فضای بیش از 4 ترابایت ، SSD 870 QVO SSD سامسونگ از سال گذشته ممکن است ارزش بررسی داشته باشد.

خبرهای دیگر از سخت افزار