خبر

 • تک بورد - 700000 کارت گرافیک که در سه ماهه اول ارسال شده اند ، به رمزگذاران مراجعه می کنند

  700000 کارت گرافیک که در سه ماهه اول ارسال شده اند ، به رمزگذاران مراجعه می کنند
  17 روز و 3 ساعت قبل

  در طول سه ماهه اول ، رمزگذاران چه تاثیری در بازار کارت گرافیک داشته اند؟ طبق یک گزارش جدید کاملاً زیاد. تخمین زده شده است که 700000 کارت بازی پیشرفته و میان رده ای که در Q1 ارسال شده اند به کارگران معدن کاری رسیده است - حدود 500 میلیون دلار محصول.

  تحلیلگر Jon Peddie Research می نویسد که این ارقام به این معنی است که 25٪ از تمام کارتهای گرافیکی که از ژانویه تا مارس ارسال شده اند در استخراج رمزنگاری استفاده می شوند. این شرکت نرخ پیوست AIB (تابلوهای الحاقی) به رایانه های شخصی را بررسی می کند ، که قبل از اینکه اخیراً به 50٪ برسد ، 25٪ پایین آمده بود و از اختلاف بین نرخ پیوست طبیعی و نرخ فعلی برای محاسبه استفاده می کند. استفاده از استخراج از AIBs.

  JPR این فرض را می کند که اکثر کارگران استخراج از قبل دکل های اختصاصی دارند و برای آنها کارت می خرند ، اگرچه برخی از آماتورها کل سیستم های استخراج را خریداری می کنند. این شرکت اذعان می کند که فرمول آن به دلیل کمبود م componentلفه جهانی که امروزه اسکالپرها و ماینرها از ربات ها برای خرید کارت به صورت عمده قبل از فروش در eBay استفاده می کنند ، دقیقاً دقیقاً مانند چند سال قبل نیست.

  https://techbord.com 700000 کارت گرافیک که در سه ماهه اول ارسال شده اند به Cryptominers رفته اند

  در حالی که رمزگذاری انجام شده است عامل اصلی افزایش قیمت کارتهای گرافیکی ، در بعضی موارد تا 70٪ ، تنها دلیل این نیست. افزایش گسترده تقاضا که بیشتر ناشی از همه گیری است ، منجر به کمبود م componentلفه هایی شده است که باعث افزایش هزینه حافظه GDDR6 ، خازن ها و غیره می شود. گزارش اخیر پیش بینی کرده است که قیمت GDDR6 امسال 13 درصد افزایش می یابد ، با تورم کارت "قیمت فروش خرده فروشی حتی بیشتر.

  JPR توجه دارد که Nvidia سعی دارد با آزاد کردن خط پردازشگر Cryptocurrency Mining (CMP) خود ، ماینرها را از کارت های بازی اصلی خود دور کند ، RTX 3070 Ti و RTX 3080 Ti. این شرکت همچنین مدل های LHR (Lite Hash Rate) را جایگزین RTX 3060 Ti ، RTX 3070 و RTX 3080 کرده است. امیدوارم که به زودی نتایج این استراتژی را مشاهده کنیم. با این وجود AMD به طور عمومی اعلام کرد که مشکلی در استفاده از کارت های RDNA 2 مجهز به استخراج ندارد و قصد ندارد عملکرد آنها را به همان روش Nvidia محدود کند.

  اعتبار تصویر Yevhen Vitte

خبرهای دیگر از سخت افزار