خبر

 • تک بورد - 23000 دلار اضافی دارید؟ شما می توانید این رایانه شخصی را خریداری کنید که دارای دو کارت RTX 3090 و برخی خنک کننده های شگفت انگیز آب است

  23000 دلار اضافی دارید؟ شما می توانید این رایانه شخصی را خریداری کنید که دارای دو کارت RTX 3090 و برخی خنک کننده های شگفت انگیز آب است
  27 روز و 20 ساعت قبل

  هیچ چیز خرید یک هیولای کامپیوتر را برآورده نمی کند - با این فرض که پول دریافت کرده اید. یکی از خرده فروشان استرالیایی دکلی را ارائه داده است که به طور قطع می توان آن را حماسی توصیف کرد ، دو کارت گرافیک RTX 3090 ، یک Threadripper AMD 3990X و یک راه حل خنک کننده سفارشی را در داخل یک جعبه بزرگ بسته بندی می کند. قیمت؟ 30000 دلار استرالیا ، یعنی حدود 23322 دلار آمریکا.

  همانطور که توسط Kotaku Australia گزارش شده است ، ماشین باورنکردنی توسط خرده فروش Aftershock PC مستقر در ملبورن ، که در رایانه های شخصی سفارشی ، ساخت و لپ تاپ های پیشرفته تخصص دارد ، جمع آوری شد. علی کائوس 30،000 دلار استرالیا را به شرکت تحویل داد و از آن درخواست کرد بهترین تنظیماتی را که می تواند خریداری کند ، ایجاد کند.

  https: / /techbord.com 23000 دلار اضافی دارید؟ شما می توانید این رایانه شخصی را خریداری کنید که دارای دو کارت RTX 3090 و برخی خنک کننده های شگفت انگیز آب باشد خریدار گفت که از رایانه شخصی علاوه بر بازی برای اسکن سه بعدی ، برنامه های CAD و ساخت نیز استفاده می کنند. احتمالاً آنها مانیتورهای سطح بالایی خواهند داشت تا از تمام توان خود نهایت استفاده را ببرند.

خبرهای دیگر از سخت افزار