techbord.com یک رونمایی بزرگ Radeon 6000 می تواند فردا وارد شود

بسیار پیش بینی شده: با تپش قلب بیشتر آمدن کارتهای آمپر Nvidia در بیشتر دنیای رایانه های شخصی ، برخی از آنها رقیب AMD را فراموش کرده اند - اما این به زودی می تواند تغییر کند. اگر صدای جیر جیر از طرف شرکت اجرایی موردی باشد ، اطلاعات جدید مربوط به سری Radeon 6000 مبتنی بر RDNA 2 ، با نام مستعار Navi 21 ، امروز یا فردا رونمایی خواهد شد.

ما می دانستیم که AMD پس از کشف تخم مرغ عید پاک در Fortnite در حال آماده سازی برای طعنه زدن بیشتر کارت های گرافیک آینده خود است. پخش کننده GinaDarling یک اتاق مخفی Radeon را در Battle Arena AMD پیدا کرد که حاوی یک کنسول ویژه بود. پس از وارد کردن کد "6000" ، کلمات "چیزی بزرگ به میدان جنگ AMD می آید \" ظاهر می شود.

امروز صبح ، فرانک آزور ، معمار ارشد راه حل های بازی و بازاریابی در AMD ، در توییتر متن آهنگ \ \'Tomorrow \\' را از موزیکال Annie منتشر کرد. این بعدا توسط مدیر بازاریابی AMD ، ساسا مارینکوویچ بازتوییت شد ، بنابراین به نظر می رسد که چیزی بزرگ قریب الوقوع است.

"خورشید فردا بیرون می آید بنابراین بله باید فردا در" Til "آویزان شوید فردا ، فردا چه می شود! من فردا را دوست دارم! تو همیشه یک روز دور هستی! "

- Frank Azor (AzorFrank) 9 سپتامبر 2020

تفاوت های منطقه زمانی مشخص نیست که آیا "فردا \" به 9 سپتامبر (امروز) یا 10th اشاره دارد. ما فقط باید منتظر بمانیم و ببینیم.

گزارش ها ادعا می کنند که AMD هنوز به شرکای AIB در مورد تاریخ راه اندازی Big Navi اطلاع نداده است ، بنابراین یک رونمایی کامل و گسترده از Radeon 6000 بعید است در این اتفاق بیفتد 48 ساعت بعد با این حال ، ما می توانیم نوعی افشاگری را مشاهده کنیم ، احتمالاً از طریق نقشه Battle Arena AMD در Fortnite ، که ممکن است تاریخ اعلام رسمی را تأیید کند.

بسیاری از جزئیات Big Navi ناشناخته مانده است. شنیده ایم که ممکن است یک کارت AMD 16 گیگابایتی وجود داشته باشد که قیمت RTX 3080 699 دلاری را با قیمت 549 دلار کاهش دهد. در جای دیگر ، شایعه دیگری ادعا کرد که عملکردی در حدود 15 درصد بهتر از 499 دلار RTX 3070 ارائه می دهد.

\

Big Navi با برخی کارت های جذاب Nvidia رقابت می کند. RTX 3080 بیش از 100 فریم در ثانیه را در بسیاری از عناوین برتر با کیفیت 4K با حداکثر تنظیمات و RTX وعده می دهد. ما همچنین تازه قیمت کارتهای پس از فروش 3080 و 3090 را نیز مشاهده کرده ایم.

با انتقال از کارتهای گرافیک به پردازنده ها ، پردازنده های دسک تاپ Ryzen 4000 مبتنی بر Zen 3 AMD نیز امسال وارد بازار می شوند. شایعه شده است که آنها با ویژگی های جدیدی ارائه می شوند و یک مدل 10 هسته ای می تواند برای اولین بار بخشی از ترکیب Ryzen باشد.

یک رونمایی بزرگ Radeon 6000 می تواند فردا وارد شود
hardware/یک-رونمایی-بزرگ-radeon-6000-می-تواند-فردا-وارد.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com مایکروسافت اکسچنج برای هک 30000 نامه الکترونیکی سازمان ایالات متحده سو استفاده کرد
techbord.com با FCC تماس بگیرید تا تعریف اینترنت
techbord.com در حالیکه صنعت نیمه هادی آن افزایش یافته است ، چین از تراشه های پیر استفاده خواهد کرد
techbord.com این بسته هک اخلاقی با تخفیف 98 درصدی به فروش می رسد
techbord.com سامسونگ و Mastercard به طور مشترک در حال تهیه کارت پرداخت بیومتریک هستند
techbord.com اپل می گوید که iOS 14.5 به کاربران امکان تنظیم یک پخش کننده موسیقی پیش فرض را نخواهد داد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.