خبر

 • تک بورد - یک جفت نمونه مهندسی AMD Zen 4 به صورت آنلاین ظاهر شده است

  یک جفت نمونه مهندسی AMD Zen 4 به صورت آنلاین ظاهر شده است


  13 روز و 9 ساعت قبل

  AMD در نمایشگاه CES 2022 در جریان معرفی خود در روز سه شنبه، Zen 4 را معرفی کرد، اما آنها وارد جزئیات نشدند. بنابراین، اجازه دهید نشت شروع شود.

  یک جفت نمونه مهندسی در پایگاه داده عمومی پروژه MilkyWay@home پیدا شده است که از محاسبات توزیع شده برای ایجاد مدلی از کهکشان ما استفاده می کند. هر دوی آنها این برنامه را برای چند روز در اواخر دسامبر اجرا کردند.

  این جفت خود را در "خانواده 25" معرفی کردند، به این ترتیب می‌دانیم که آنها بر اساس معماری Zen 4 هستند. یکی از OPN های آنها به "665" ختم می شد در حالی که دیگری به "666" ختم می شد، که نشان می دهد آنها در صف مجاور همدیگر هستند.

  این جالب است زیرا یکی از آنها داشت هشت هسته و دیگری شانزده هسته داشتند، بنابراین ممکن است مدل دوازده هسته ای وجود نداشته باشد.

  https://techbord .com یک جفت <b>نمونه</b> <b>مهندسی</b> AMD Zen 4 به <b>صورت</b> <b>آنلاین</b> <b>ظاهر</b> شده اند

  MilkyWay@home تعدادی اعداد عملکرد را ثبت کرده است، اما همانطور که اغلب در مورد نمونه های مهندسی اتفاق می افتد، آنها بی معنی بودند.

  < p> ورودی های پایگاه داده همچنین نشان داد که آنها دارای 1024 کیلوبایت حافظه نهان L2 در هر هسته هستند که از 512 کیلوبایت استفاده شده توسط تمام معماری های Zen قبلی بیشتر است. اما فراتر از آن، ورودی‌ها چیز زیادی در مورد پردازنده‌ها نمی‌گفتند.

  به طرز جالبی، هر دو با یک Nvidia RTX 2080 جفت شدند، که نشان می‌دهد آنها در دست یک OEM هستند، نه یک OEM. خود AMD این با برنامه AMD برای عرضه آنها در نیمه دوم سال مطابقت دارد.

  در این مدت، با آزمایش مادربردهای AM5، حافظه DDR5 و دستگاه‌های PCIe 5.0 OEM، اطلاعات بیشتری درز پیدا خواهد کرد. با پردازنده های جدید.

  اعتبار تصویر: Unervi González


  تگ ها:

  نمونه , مهندسی , صورت , آنلاین , ظاهر


خبرهای دیگر از سخت افزار