خبر

 • تک بورد - گیگابایت می گوید کامپیوتر 5G ماژولار آن آینده بازی است

  گیگابایت می گوید کامپیوتر 5G ماژولار آن آینده بازی است
  19 روز و 10 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ با احتساب بار RGB و ویژگی هایی مانند شیشه های مقاوم ، طراحی اولیه رایانه های بازی رومیزی در طول این سالها تغییر کمی کرده است. اما گیگابایت از مفهومی رونمایی کرد که بسیار متفاوت از نرخ استاندارد است: یک سیستم مدولار با 5G یکپارچه که آن را "آینده بازی" می نامد.

  گیگابایت که به خاطر انواع کارت های گرافیکی و مادربردهایش معروف است ، پروژه Cielo توسط Aorus را معرفی کرده است.

  Cielo ، که در اسپانیایی به معنی آسمان است ، یک مفهوم است ، بنابراین گیگابایت کمی به جزئیات توجه دارد. ما می دانیم که از طراحی قابل حمل و مدولار به سه بخش استفاده می کند: سیستم رایانه اصلی در قسمت بالا قرار دارد. ماژول باتری در وسط قرار دارد ؛ و یک ماژول بلندگوی بلوتوث در پایین وجود دارد.

  https://techbord.com گیگابایت می گوید ماژولار 5G PC آینده بازی است

  ایده این است که ماژول های باتری و بلندگوی بلوتوث را می توان از رایانه جدا کرد و به بلندگوهای دستگاه های هوشمند تبدیل شد ، در حالی که ترکیب کامپیوتر و ماژول های باتری به آن اجازه می دهد به عنوان یک ماشین بازی قابل حمل استفاده شود-برای کسانی که رایانه رومیزی را به لپ تاپ ترجیح می دهند و احتمالاً یک مانیتور جیبی با آنها دارند.

  "کاربران می توانند هر دو قسمت را با هم ترکیب کرده و نیازهای خود را برای بازی برآورده کنند. ، سرگرمی یا سایر برنامه های تلفن همراه ، "گیگابایت می نویسد.

   https://techbord.com گیگابایت می گوید 5G ماژولار خود را PC آینده بازی است

  یکی دیگر از عناصر Cielo که آن را به یک (نوع) ماشین بازی قابل حمل تبدیل می کند ، ادغام 5G است که پهنای باند بیشتری را ارائه می دهد ، و تأخیر بسیار کم ، و دسترسی تقریباً فوری به بازی های ابری . "آنتن 5G به طور مستقیم در شاسی تعبیه شده است-آن اجسام بال مانند در بالا.

  بعید به نظر می رسد که هر گیمر رایانه ای از طریق لپ تاپ ، Cielo بدون صفحه را انتخاب کند. اکنون با قابلیت 5G وارد شده است. کسانی که خواهان یک بازی رایانه ای قابل حمل هستند ، می توانند یکی از سرویس های پخش جریانی موجود مانند GeForce Now Nvidia را انتخاب کرده و مستقیماً روی تلفن یا رایانه لوحی پخش شوند. و حتی به Steam Deck یا مینی رایانه های رومیزی مانند Intel's Beast Canyon NUC 11 و Corsair One a200 عالی اشاره ای نشده است.

خبرهای دیگر از سخت افزار