techbord.com گیگابایت از محفظه خارجی مایع خنک شده و بسته بندی شده RTX 3080/3090 رونمایی می کند

آیا شما یک لپ تاپ مجهز به Thunderbolt 3 دارید که در بخش بازی قدرت کمتری دارد؟ در این صورت ، گیگابایت می تواند راه حل کامل داشته باشد: یک محفظه گرافیکی خارجی با مایع خنک و بسته بندی شده RTX 3080 یا RTX 3090.

گیگابایت می گوید Aorus RTX 3090/3080 Gaming Box اولین راه حل گرافیکی خارجی با آب خنک کننده در جهان است ، همان ادعایی که در مورد محفظه ای که سال گذشته راه اندازی کرد و دارای RTX 2080 Ti است - هرچند احتمالاً شرکت به آن اشاره دارد جعبه به جای مدل های خاص ، خود جعبه است.

https://techbord.com گیگابایت از بسته بندی محفظه خارجی خنک با مایع RTX 3080/3090

Aorus Gaming Box از یک سیستم خنک کننده برخوردار است که یک صفحه مسی بزرگ ، یک رادیاتور آلومینیومی 240 میلی متری و دو فن 120 میلی متری را با هم ادغام می کند. گیگابایت می نویسد: "با یک پمپ و بلوک آب بهینه ، کارآی ترین جریان آب و عملکرد خنک کننده را در سطح صدای کمتری فراهم می کند. همچنین دارای روشنایی RGB ، دو پورت USB 3.0 نوع A ، یک پورت USB 2.0 ، پورت GbE LAN ، سه کانکتور DisplayPort و یک پورت HDMI است.

نکته مهم این است که جعبه بزرگ است - بسیار بزرگ در واقع شبیه برخی از رایانه های شخصی Mini-ITX است. شما نمی خواهید این کار را در سفرهای خارج از خانه انجام دهید ، اما اگر شما یک لپ تاپ با Thunderbolt 3 دارید و می خواهید عملکرد عالی بازی بدون خرید دسک تاپ داشته باشید ، می تواند گزینه خوبی باشد.

مسئله دیگر بدون شک قیمت خواهد بود. Aorus Gaming Box با RTX 2080 Ti در حال حاضر با قیمت چشمگیر 2272 دلار به فروش می رسد ، بنابراین بدون شک این مدل جدید با رسیدن یک کیف پول خردکن خواهد بود.

هنوز اطلاعی از زمان Aorus RTX 3090/3080 ندارید Gaming Box در دسترس خواهد بود. با توجه به اینکه یافتن کارتها بدون جابجایی در eBay در حال حاضر غیرممکن است ، انتظار داشته باشید که سال آینده میلادی روی آن قرار گیرد.

گیگابایت از محفظه خارجی مایع خنک شده و بسته بندی شده RTX 3080/3090 رونمایی می کند
hardware/گیگابایت-از-محفظه-خارجی-مایع-خنک-شده-و-بسته-بندی-شده-rtx.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com قطب شمال جانشین خمیر حرارتی مشهور MX-4 خود را راه اندازی می کند
techbord.com ربات ها هنوز هم موجودی PlayStation 5 را به صورت خرده فروشی خراب می کنند
techbord.com ال جی در حال بررسی ترک تجارت تلفن های هوشمند است
techbord.com Chrome 88 با ویژگی های امنیتی بهتر رمز عبور ، جستجوی برگه و موارد دیگر وارد بازار می شود
techbord.com باتری New StoreDot نوید وسایل نقلیه الکتریکی را می دهد که می توانند در عرض پنج دقیقه به طور کامل شارژ شوند
techbord.com بدون ترامپ برای آسانژ یا جاده ابریشم
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.