خبر

 • تک بورد - گیگابایت از محفظه خارجی مایع خنک شده و بسته بندی شده RTX 3080/3090 رونمایی می کند

  گیگابایت از محفظه خارجی مایع خنک شده و بسته بندی شده RTX 3080/3090 رونمایی می کند
  چند ثانیه قبل

  آیا شما یک لپ تاپ مجهز به Thunderbolt 3 دارید که در بخش بازی قدرت کمتری دارد؟ در این صورت ، گیگابایت می تواند راه حل کامل داشته باشد: یک محفظه گرافیکی خارجی با مایع خنک و بسته بندی شده RTX 3080 یا RTX 3090.

  گیگابایت می گوید Aorus RTX 3090/3080 Gaming Box اولین راه حل گرافیکی خارجی با آب خنک کننده در جهان است ، همان ادعایی که در مورد محفظه ای که سال گذشته راه اندازی کرد و دارای RTX 2080 Ti است - هرچند احتمالاً شرکت به آن اشاره دارد جعبه به جای مدل های خاص ، خود جعبه است.

  https://techbord.com گیگابایت از بسته بندی محفظه خارجی خنک با مایع RTX 3080/3090

  Aorus Gaming Box از یک سیستم خنک کننده برخوردار است که یک صفحه مسی بزرگ ، یک رادیاتور آلومینیومی 240 میلی متری و دو فن 120 میلی متری را با هم ادغام می کند. گیگابایت می نویسد: "با یک پمپ و بلوک آب بهینه ، کارآی ترین جریان آب و عملکرد خنک کننده را در سطح صدای کمتری فراهم می کند. همچنین دارای روشنایی RGB ، دو پورت USB 3.0 نوع A ، یک پورت USB 2.0 ، پورت GbE LAN ، سه کانکتور DisplayPort و یک پورت HDMI است.

  نکته مهم این است که جعبه بزرگ است - بسیار بزرگ در واقع شبیه برخی از رایانه های شخصی Mini-ITX است. شما نمی خواهید این کار را در سفرهای خارج از خانه انجام دهید ، اما اگر شما یک لپ تاپ با Thunderbolt 3 دارید و می خواهید عملکرد عالی بازی بدون خرید دسک تاپ داشته باشید ، می تواند گزینه خوبی باشد.

  مسئله دیگر بدون شک قیمت خواهد بود. Aorus Gaming Box با RTX 2080 Ti در حال حاضر با قیمت چشمگیر 2272 دلار به فروش می رسد ، بنابراین بدون شک این مدل جدید با رسیدن یک کیف پول خردکن خواهد بود.

  هنوز اطلاعی از زمان Aorus RTX 3090/3080 ندارید Gaming Box در دسترس خواهد بود. با توجه به اینکه یافتن کارتها بدون جابجایی در eBay در حال حاضر غیرممکن است ، انتظار داشته باشید که سال آینده میلادی روی آن قرار گیرد.

خبرهای دیگر از سخت افزار