خبر

 • تک بورد - گفته می شود PSVR 2 دارای رزولوشن 4K ، بازخورد لمسی و رندر foveted است

  گفته می شود PSVR 2 دارای رزولوشن 4K ، بازخورد لمسی و رندر foveted است
  17 روز و 15 ساعت قبل

  شایعه سازی: ادعاهایی مبنی بر اینکه هدست واقعیت مجازی Sony برای PS5 ، انتظار می رود PSVR 2 باشد ، سالهای نوری از مدل قبلی خود خواهد بود ، مدتی است که منتشر می شود. اکنون ، شایعات شایعه ای از این امر پشتیبانی می کنند: گفته می شود که رزولوشن 4K ، بازخورد لمسی موتوری ، ردیابی داخل و رندر foveted در دستگاه نسل بعدی وجود دارد.

  مشخصات ادعایی مربوط به UploadVR است که "منابع معتبر" را ذکر می کند. با فرض دقیق بودن ، وضوح هر چشم PSVR 2 با وضوح 2000 20 2040 ، آن را از Oculus Quest 2 - محبوب ترین هدست VR در میان شرکت کنندگان در نظرسنجی Steam - جلو می اندازد ، اما کمی پایین تر از HP Reverb G2 ، که رقابت در رزولوشن را رهبری می کند. با هر چشم 2160 x 2160. توسعه دهندگان می توانند از این امر برای کنترل بازخورد لفظی استفاده کنند ، هرچند کسی امیدوار است که به اندازه کافی ظریف باشد که سر بیش از حد خشونت بار برای استفاده کنندگان نکند. چنین ویژگی می تواند سرگرم کننده - یا وحشتناک - در مبارزه با بازی ها باشد.

  PSVR فعلی

  یک ادعا آنچه قبلاً شنیده ایم این است كه هدست ردیابی نگاه را ارائه می دهد كه قادر به ارائه foveted است ، این بدان معنی است كه فقط بخشی از تصویر كه یك کاربر به آن نگاه می كند با كیفیت بالایی ارائه می شود و در نتیجه زمان بارگیری و كارایی كلی را بهبود می بخشد. این هدست همچنین دارای یک صفحه تنظیم کننده تنظیم لنز است که به افراد اجازه می دهد فاصله را بر اساس فاصله مردمک خود تنظیم کنند.

  PSVR 2 از طریق USB-C به PS5 متصل می شود و از دوربین های داخلی برای ردیابی موقعیت کنترل کننده های جدید ، تنظیمات را بسیار ساده تر از نسخه فعلی انجام می دهد.

  این همه بسیار هیجان انگیز به نظر می رسد ، اما PSVR 2 کی وارد می شود؟ متاسفانه به زودی وقت نیست. سونی در ماه اکتبر گفته بود که این کار در اوایل سال 2022 آغاز به کار نمی کند و با توجه به کمبود تراشه تا سال آینده ، توسعه آن به تأخیر می افتد.

خبرهای دیگر از سخت افزار