خبر

 • تک بورد - گفته می شود که ماه آینده کارت گرافیک های Nvidia GeForce RTX 30 با محدودیت رمزنگاری ارائه می شود

  گفته می شود که ماه آینده کارت گرافیک های Nvidia GeForce RTX 30 با محدودیت رمزنگاری ارائه می شود
  25 روز و 6 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن بود: به دنبال شایعات در مورد راه اندازی مجدد سری RTX 30 انویدیا با پردازنده های گرافیکی جدید با محدود کننده رمزگذاری ، گزارش جدیدی ادعا می کند که شرکای AIB مطلع شده اند که ارسال این تراشه ها از اواسط ماه مه آغاز می شود. GPU های جدید با عنوان LHR (Lite Hash Rate) شناخته می شوند و باید با پشتیبانی از قابلیت تغییر اندازه BAR بصورت پیش فرض فعال شوند.

  انویدیا قبلاً گفته بود که آنها نمی توانند عملکرد استخراج GPU قبلاً فروخته شده را محدود کنند ، اما این بدان معنا نیست که آنها این کار را با GPU هایی که هنوز در بازار نیستند انجام نمی دهند. منافع انویدیا برای کاهش درآمد حاصل از فروش کارت برای استخراج نیست ، که بسیار زیاد است. با این حال ، با حضور سری CMP HX ، این شرکت می تواند سری RTX را برای هدف اصلی خود ، یک سری کارت گرافیک برای بازیکنان رایانه ای ، پس بگیرد.

  مانند RTX 3060 ، بقیه GPU GeForce RTX 30 انتظار می رود خانواده تحت درمان مشابه قرار بگیرند ، زیرا گفته می شود که انویدیا قصد دارد کل صفحات را با پردازنده های گرافیکی جدید که دارای قابلیت های ضد استخراج هستند به روز کند - نوعی که نمی توان از آن عبور کرد.

  GPU های LHR متفاوت نامگذاری شود ، به جای "0 \" با \ \'2 \\' پایان یابد (GA102-200 اکنون GA102-202 است). شناسه دستگاه PCI نیز متفاوت خواهد بود ، اما از نظر عملکرد ، هر دو تراشه GAxx0 و GAxx2 یکسان خواهند بود.

  https://techbord.com گفته می شود که ماه آینده کارت گرافیک های سری Nvidia GeForce RTX 30 با محدودکننده رمزنگاری

  پردازنده های گرافیکی جدید از اواسط ماه مه آغاز می شود ، به این معنی که مشتریان باید شروع به دریافت کنند. آنها حدود یک ماه بعد اگر ماینرها نتوانند راهی عملی برای غلبه بر محدودکننده استخراج ، منجر به سری CMP HX کنند ، ممکن است باعث بهبود سطح سهام GPU شود.

  گزارش بیشتر نشان می دهد که RTX 3090 ممکن است با محدود کننده رمزگذاری همراه نباشد زیرا در حال حاضر دارای ROI بالایی است. با این وجود ، هنوز با نام کد GPU جدید (GA102-302) تجدید نظر می شود ، که ممکن است ارتباطی با فشار Nvidia داشته باشد تا به طور پیش فرض پشتیبانی از قابلیت تغییر اندازه BAR را بدون نیاز به به روزرسانی کارت توسط مشتریان فعال کند. vBIOS \ u003d.

  ما پشتیبانی اولیه Resizable BAR را در GPU های GeForce RTX محک زدیم و هنوز هم در حال انجام است ، مخصوصاً اگر رانندگان نتوانند تشخیص دهند که آیا بازی تقویت می شود یا خیر. یا وقتی عملکرد فعال شد ، عملکرد کاهش می یابد.

خبرهای دیگر از سخت افزار