خبر

 • تک بورد - گفته می شود که انویدیا RTX 3060 جدید با قابلیت های ضد مین بهبود یافته منتشر می کند

  گفته می شود که انویدیا RTX 3060 جدید با قابلیت های ضد مین بهبود یافته منتشر می کند
  22 روز و 18 ساعت قبل

  شایعه سازی: اگر در ابتدا موفق نشدید ، دوباره امتحان کنید. به نظر می رسد که Nvidia با راه اندازی نسخه به روز شده RTX 3060 12 GB ، این نسخه با پردازنده گرافیکی جدید که عملکرد استخراج Ethereum را محدود می کند ، از این ضرب المثل استفاده می کند.

  با ادامه افزایش قیمت ارزهای رمزنگاری شده ، تقاضای استخراج کنندگان یکی از دلایل گران بودن کارت های گرافیک است و اکنون یافتن آنها دشوار است. انویدیا با اجرای محدودکننده استخراج Ethereum "غیرقابل کنترل" ، امیدوار بود که در دسترس بودن RTX 3060 که در 25 فوریه 2021 راه اندازی شد ، از کارت های دیگر بهتر باشد.

  برنامه تیم سبز تا حدی درست بود ، درست است تا زمانی که شرکت درایور توسعه دهنده بتا را منتشر کرد که ناخواسته محدود کننده میزان هش را از اکثر کارتهای RTX 3060 حذف کرد. راننده به سرعت برداشته شد ، اما نسخه های موجود در طبیعت وجود داشت ، خیلی دیر اتفاق افتاد. این در حالی است که انویدیا قبلاً گفته بود محدود كننده فقط یك چیز درایور نبوده است. />

  سلام رایان. این فقط یک چیز راننده نیست. یک دست دادن ایمن بین راننده ، سیلیکون RTX 3060 و BIOS (سیستم عامل) وجود دارد که از حذف محدود کننده سرعت هش جلوگیری می کند.

  - Bryan Del Rizzo (bdelrizzo) 19 فوریه 2021

  این بود شک داشت که انویدیا راهی برای جلوگیری از این راننده ارائه دهد. طبق گزارشی توسط HKEPC Hardware ، دارای: استفاده از GPU جدید. این گزارش ادعا می کند که GA106-300 در RTX 3060 با GA106-302 جدید جایگزین شده است. این درایورهای قبلی ، از جمله مشکل توسعه دهنده 470.05 developer ، بی فایده خواهد بود. همچنین گفته شده است که شامل مکانیزم های بیشتری برای محدود کردن استخراج Ethereum است.

  GPU جدید تقریباً مشابه فعلی است ، بنابراین نباید هیچ تغییری در عملکرد بازی RTX 3060 ایجاد شود. یک تولیدکننده تایوانی ناشناس گفت که تعویض قبلاً انجام شده است و انواع جدیدتر کارت در حدود ماه مه وارد خواهند شد.

خبرهای دیگر از سخت افزار