خبر

 • تک بورد - گزارش قابلیت اطمینان Puget نشان می دهد که SSD های سامسونگ کمترین خرابی را دارند

  گزارش قابلیت اطمینان Puget نشان می دهد که SSD های سامسونگ کمترین خرابی را دارند


  9 روز و 11 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ Puget Systems، سازنده ایستگاه کاری/سرور سفارشی، جدولی از میزان خرابی موجود در سخت افزارهای فروخته شده در طول سال 2021 منتشر کرده است. نتایج جالبی وجود دارد که با احتیاط های خاصی همراه است، اما به نظر می رسد بزرگ ترین نکته این است که اگر یک درایو ذخیره سازی قابل اعتماد می خواهید ، SSD های سامسونگ شرط خوبی هستند.

  Puget خاطرنشان می‌کند که از آنجایی که هر قطعه‌ای که در سیستم‌های خود استفاده می‌کند از طریق یک فرآیند صلاحیت جامع طی می‌شود، نرخ خرابی گزارش‌شده در اینجا احتمالاً کمتر از میانگین صنعت است. این به این معنی است که نرخ خرابی نسبی ما بین گروه‌های سخت‌افزاری خاص ممکن است با آنچه می‌بینید اگر سیستم خود را بسازید یا حتی یک ایستگاه کاری از سایر تولیدکنندگان رایانه خریداری کنید، مطابقت نداشته باشد.

  علاوه بر این، Puget هیچ گونه نقصی را که فکر می کند به طور تصادفی توسط کارمندان یا مشتریان ایجاد شده یا هر چیزی که به آسیب حمل و نقل مرتبط باشد را شامل نمی شود. علاوه بر این، فقط شامل گروه‌های سخت‌افزاری می‌شود که از نظر آماری مقادیر قابل توجهی داده برای آنها دارد.

  https://techbord.com <b>گزارش</b> <b>قابلیت</b> <b>اطمینان</b> <b>Puget</b> <b>نشان</b> می‌دهد که حافظه‌های SSD <b>سامسونگ</b> <b>کمترین</b> <b>خرابی</b> را دارند

  با شروع با پردازنده‌ها، پردازنده‌های نسل یازدهم اینتل تا کنون بالاترین میزان خرابی را داشتند: 5.28٪ در فروشگاه (در طول آزمایش) ، قبل از ارسال به خارج) و 1.32% در زمینه (با مشتریان). با این حال، پردازنده‌های نسل دهم تیم بلو، نرخ شکست ترکیبی بهتری نسبت به تمام محصولات AMD داشتند. پردازنده‌های Xeon اینتل نیز نرخ خرابی پایینی داشتند، اگرچه این دسته کمترین فروش را داشتند. Puget می‌گوید تراشه‌های Alder Lake نسل دوازدهم کافی برای گنجاندن در این ارقام وجود نداشت.


  تگ ها:

  گزارش , قابلیت , اطمینان , puget , نشان , سامسونگ , کمترین , خرابی , دارند


خبرهای دیگر از سخت افزار