techbord.com گزارش شده است که پردازنده های گرافیکی سری AMD Radeon RX 6000 دارای 16 گیگابیت بر ثانیه GDDR6 ، 320 W TGP خواهند بود

چیزی که باید منتظر آن بود: فقط یک هفته تا زمان اعلام رسمی آنها ، کارت های گرافیک Big Navi AMD همچنان سر و صدای زیادی به پا می کنند و شایعات و درزها به وفور مشاهده می شود. همه چیز به یک پرتاب هیجان انگیز با پردازنده های گرافیکی قدرتمند پشتیبانی می شود که با حافظه کافی و اشتهای زیادی برای برق ، درست مثل آخرین پیشنهادات انویدیا ، همراه است.

اوایل این ماه ، AMD از سری پردازنده های رومیزی Ryzen 5000 مبتنی بر ذن 3 با اطمینان کامل اطمینان حاصل کرد که این بار هم عملکرد بهره وری و هم تاج عملکرد بازی را بدست می آورند. این شرکت از زمان انتشار اولین نسخه Ryzen در ارائه جهش های قابل توجه عملکردی بی امان بوده است ، به همین دلیل در نزد علاقه مندان به ذهنیت زیادی دست پیدا کرد ، به طوری که اکنون 25 درصد از کاربران Steam دارای پردازنده مرکزی Ryzen هستند.

AMD همچنین در حال آماده سازی راه اندازی کارت های گرافیک سری Radeon 6000 مبتنی بر RDNA2 خود است ، که قرار است در تاریخ 28 اکتبر فاش شود. هرچه به راه اندازی نزدیکتر می شویم ، به نظر می رسد شایعات باعث ایجاد شور و شوق در مورد سخت افزار جدید می شوند تا جایی که ممکن است کارت های جدید را ببینید که به سرعت سری RTX 3000 انویدیا فروخته می شوند.

https://techbord طبق گزارشات ، پردازنده های گرافیکی AMD Radeon RX 6000 AMD دارای 16 گیگابیت بر ثانیه GDDR6 ، 320 W TGP

هنگامی که مدیر عامل AMD Lisa Su پیش نمایش سری Radeon 6000 را انجام داد ، وی گفت که اینها برای 60+ FPS در 4K در عناوین مشهوری مانند Borderlands 3 ، به این معنی که آنها مقداری قدرت جدی در اختیار شما قرار می دهند. در آخر هفته ، مهندس نرم افزار و فاش کننده قابل اعتماد پاتریک شور در توییتر مشخصات ادعایی کارت گرافیک Navi 21 XT را که ادعا می کند از یک شریک AIB تهیه شده است ، منتشر کرد. "Big Navi" برای این کارت ها شایسته ای خواهد بود ، زیرا به نظر می رسد این شایعات قبلی را تأیید کند که در پرچمدار آینده 6900 XT از 16 گیگابایت VRAM بهره می برد ، یعنی بیشتر از آنچه شما با RTX 3080 انویدیا دریافت می کنید.

به طور گسترده ای انتظار می رود که Navi 21 XT به عنوان یک رقیب مستقیم برای RTX 3080 قرار گیرد که با TGP 320 وات کاملاً تشنه قدرت است. نشتی در کد بتا macOS Big Sur نشان داد که Navi 21 قرار است 5120 هسته داشته باشد ، این بدان معناست که AMD برای آنچه که به نظر می رسد یک گرافیک گودزیلا است ، جادوگری معماری انجام داده است. "https://techbord.com/picsbody/2010/839-2.jpg " alt = "https://techbord.com گزارش شده است که پردازنده های گرافیکی سری AMD Radeon RX 6000 دارای 16 گیگابیت بر ثانیه GDDR6 ، 320 W TGP خواهند بود">

به گفته ایگور در آزمایشگاه ، رقم 255 وات همانطور که در بالا نشان داده شده است فقط برای GPU و حافظه GDDR6 سامسونگ است (235 وات + 20 وات). با اضافه کردن MOSFET ها ، فن ها و سایر وسایل الکترونیکی ، 65 وات اضافی دریافت خواهید کرد که مجموعاً به حدود 320 وات می رسند ، بنابراین به طور موازی با RTX 3080 برابر هستند. انتظار می رود برخی کارت های سفارشی به 355 وات نیاز داشته باشند.

خبرهای جالب آخرین شایعات در مورد در دسترس بودن است. با توجه به اینکه انویدیا در مدیریت عرضه عالی نبوده و انتظار ندارد که وضعیت کمبود در ماه های آینده بسیار بهتر شود. AMD می تواند از این پنجره وسیع استفاده کند و ایگور می گوید که شرکای AIB با اجرای آن کار راحتی داشته اند زیرا طراحی هیئت مدیره Big Navi تفاوت چندانی با Navi 10 ندارد. بهتر از این ، به نظر می رسد AMD از قبل مشغول است اقداماتی را برای مقابله با تقاضا و جلوگیری از خراب کردن پرتاب کنندگان در پوست انجام دهید.

گزارش شده است که پردازنده های گرافیکی سری AMD Radeon RX 6000 دارای 16 گیگابیت بر ثانیه GDDR6 ، 320 W TGP خواهند بود
hardware/گزارش-شده-است-که-پردازنده-های-گرافیکی-سری-amd-radeon-rx.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com شخصی تراشه M1 اپل را درون iMac قرار داده است
techbord.com FedEx 2 میلیارد دلار سرمایه گذاری خواهد کرد تا سال 2040 کاملاً خنثی از کربن باشد
techbord.com تلویزیون اپل با
techbord.com نتفلیکس سریع خنده ها را که یک خوراک کمدی به سبک TikTok برای مشترکان است ، راه اندازی می کند
techbord.com Bethesda یک درگاه DoR 3 PlayStation VR برای عرضه در تاریخ 29 مارس آماده کرده است
techbord.com Google قول داده است که سابقه مرور شما را به تبلیغ دهندگان متوقف کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.