خبر

 • تک بورد - گزارش شده است که مایکروسافت در رویداد Surface آینده خود وب کم جدیدی راه اندازی خواهد کرد

  گزارش شده است که مایکروسافت در رویداد Surface آینده خود وب کم جدیدی راه اندازی خواهد کرد
  17 ساعت و 42 دقیقه قبل

  مایکروسافت از زمان ابتلا به همه گیری همه گیر در زمینه های کاری و همکاری دو برابر شده است و این شرکت اکنون به دنبال تکمیل مجموعه نرم افزار خود با وب کم جدید است که در کنار Surface Laptop 4 و سایر لوازم جانبی آینده در یک رویداد سخت افزاری ماه آینده رونمایی خواهد شد.

  وب کم فروتنانه به رشد چشمگیر 85 درصدی فروش Logitech در سه ماهه اخیر این شرکت کمک کرد ، بنابراین درک اینکه چرا مایکروسافت می خواهد از این دسته از محصولات به طور فزاینده ای از راه دور کار کند ، آسان است. در حالی که شرکت ردموندی فروش وب کم های مستقر با مارک LifeCam را که در سال 2006 راه اندازی شده است ادامه می دهد ، به نظر می رسد زمان برای یک مدل جدید بسته بندی شده با یک مجموعه ویژگی مدرن و سنسور تصویر که انتخاب بیشتری به مشاغل و کاربران می دهد ، رسیده است. همچنین می تواند به عنوان یک جایگزین مناسب برای وب کم های بی حسی که هنوز هم در اکثر لپ تاپ های جدید وجود دارد ، عمل کند.

  https: / /techbord.com گزارش شده است که مایکروسافت در رویداد Surface آینده خود وب کم جدیدی راه اندازی خواهد کرد

  با توجه به پد سام ، برد سامس ، وب کم مایکروسافت از پوشش حریم خصوصی و پشتیبانی از HDR برخوردار است ، با این حال ، بعید است که با وضوح 4K عکس بگیرد. اگرچه 1080p تجربه نسبتاً مناسبی از راه دور تلفنی ، بار شبکه کمتری را ایجاد می کند و می تواند به پایین نگه داشتن MSRP کمک کند ، کاربران احتمالاً انتظار دارند از Windows Hello پشتیبانی Microsoft Hello را ارائه دهند.

  باید دید اگر اولین وب کم مارک Surface را در رویداد سخت افزاری مایکروسافت به دست آوریم ، جایی که این شرکت لپ تاپ Surface 4 را به نمایش می گذارد. سامس می گوید طرفداران همچنین انتظار دارند مایکروسافت علاوه بر تجهیزات جانبی مربوط به صدا ، وب کم و حتی لوازم جانبی دانگل.

خبرهای دیگر از سخت افزار