خبر

 • تک بورد - کیس CyberPowerPC دارای 18 دریچه موتوری است که بر اساس دمای داخلی باز و بسته می شوند

  کیس CyberPowerPC دارای 18 دریچه موتوری است که بر اساس دمای داخلی باز و بسته می شوند
  13 روز و 6 ساعت قبل

  WTF؟! آیا نگران این هستید که طراحان کیس رایانه شخصی ایده‌های خود را تمام کنند؟ CyberPowerPC با سری Kinetic خود که دارای 18 دریچه موتوری مثلثی است و شبیه چیزی است که مستقیماً از Deus Ex به نظر می رسد، ثابت کرده است که نوآوری مرده نیست.

  Nam Hoang، مدیر خلاق CyberPowerPC در ویدیوی راه‌اندازی سری Kinetic در زیر می‌گوید: «به‌جای اینکه صرفاً جریان هوای بیشتری را اضافه کنیم، ما یک موردی می‌خواستیم که به‌صورت پویا جریان هوای مناسب را برای موقعیت در زمان واقعی ارائه کند».

  CyberPowerPC به Tom's Hardware گفت که دریچه ها توسط 18 سروو متصل به یک پست و یقه در داخل شاسی کنترل می شوند. وقتی دمای محیط داخلی سیستم پایین است، دریچه‌ها عمدتاً بسته می‌مانند تا سر و صدا و گرد و غبار را از بین نبرند، اما وقتی دما شروع به گرم شدن می‌کند، برای افزایش جریان هوا به داخل شاسی باز می‌شوند.

  https://techbord.com کیس CyberPowerPC دارای 18 دریچه موتوری است که بر اساس دمای داخلی باز و بسته می شوند

  Hoang اشاره می کند که همه دریچه ها بر اساس یک آستانه دمایی به طور کامل باز یا بسته نمی شوند. هر یک می‌تواند بسته به دمای سیستم به درجات مختلفی منقبض و منبسط شود، و کاربران می‌توانند محدوده‌های دما را برای زمانی که دریچه‌ها باید شروع به کار کنند، تنظیم کنند.

  این کیس دارای بریدگی‌های مثلثی در بالا است تا هوا اجازه دهد. در زمانی که دریچه ها بسته هستند. همچنین به نظر می رسد یک پوشش توری ضد گرد و غبار روی سقف وجود دارد.

  قاب سری Kinetic Mid-tower به رنگ سیاه یا سفید عرضه می شود و تا مادربردهای ATX را پشتیبانی می کند. کاربران می‌توانند آن را با رادیاتورهایی با طول حداکثر 360 میلی‌متر و حداکثر هفت فن 120 میلی‌متری (یا پنج فن به ابعاد 140 میلی‌متر) بسته‌بندی کنند. هنگامی که در سه ماهه سوم به فروش می رسد، قیمت آن ۲۴۹ دلار خواهد بود، که تقریباً همان چیزی است که برای اکثر شاسی بلندهای سطح بالاتر می پردازید.

  جالب است که ببینید آیا سری Kinetic به خوبی CyberPowerPC کار می کند یا خیر. ادعا می کند، اما پرونده مطمئناً جالب به نظر می رسد.

خبرهای دیگر از سخت افزار