خبر

 • تک بورد - کوالکام فرصت را در بدبختی هواوی می بیند

  کوالکام فرصت را در بدبختی هواوی می بیند
  19 روز و 6 ساعت قبل

  کوالکام پس از عرضه آیفون 12 اپل یک چهارم قوی داشت و این شرکت اطمینان دارد که می تواند از بدبختی هواوی برای گسترش بازار آدرس پذیر تراشه های تلفن همراه خود استفاده کند.

  گزارش درآمد کوالکام امروز مشخص شد و به نظر می رسد این شرکت موج موفقیت آیفون 12 را سوار شده و سرمایه گذاران را با نتایج مالی بهتر از انتظار تحت تأثیر قرار داده است.

  برای پایان سه ماهه مالی 27 دسامبر سال 2020 (Q1 از FY2021) ، کوالکام کمتر از 8.24 میلیارد دلار درآمد کسب کرد که 62 درصد افزایش نسبت به سال گذشته داشته است. و گرچه این رقم در مقایسه با رقم پیش بینی شده 8.27 میلیارد دلاری که توسط تحلیلگران ارائه شده بود ، کوتاه بود ، درآمد خالص 2.46 میلیارد دلار بود که تقریبا 18 درصد بیشتر از حد انتظار بود و تقریباً دو برابر سه ماهه مشابه سال مالی قبل است.

  https://techbord.com کوالکام فرصت را در بدبختی هواوی می بیند

  مدیر عامل خروجی استیو مولنکوف در هنگام تماس سرمایه گذاران اظهار داشت ، "تجارت تراشه مانند دیوانه ای در حال رشد است" ، که نتایج خوب مالی را به تقاضای سیری ناپذیر برای پلتفرم موبایل Snapdragon و همچنین فروش زیاد مودم های خود نسبت می دهد. بخشی از آن به لطف معامله با اپل برای تهیه مودم های 5G برای آیفون است ، اما این شرکت همچنین از طریق صدور مجوز برای لیست گسترده اختراع ثبت شده خود به شرکت های دیگر درآمد کسب می کند.

  مولنکوپف معتقد است که چشم انداز کوالکام برای این شرکت با توجه به محدودیت های تجاری رو به رشد که از طرف ایالات متحده بر Huawei اعمال شده ، سال آینده به خصوص خوب به نظر می رسد. به زبان ساده ، تقاضا برای تلفن های هوآوی در خارج از چین در حال کند شدن است ، که توسط سایر فروشندگان گوشی های هوشمند تأمین می شود که تراشه های خود را با همان سرعتی که می توان از کوالکام خریداری کرد. تنها مشکلی که برای کشف وجود دارد کمبود تأمین است ، زیرا اذعان کرد که این امر مستقیماً بر میزان سود شرکت در این فرصت تأثیر می گذارد.

  در این میان ، Huawei در حال بررسی ایده ساخت تراشه است. کارخانه شانگهای است ، اما چندین سال از تغییر روند شرکت چینی فاصله دارد.

خبرهای دیگر از سخت افزار