خبر

 • تک بورد - کوالکام اسنپدراگون 870 ، نسخه سریعتر از پرچمدار سال گذشته را معرفی می کند

  کوالکام اسنپدراگون 870 ، نسخه سریعتر از پرچمدار سال گذشته را معرفی می کند
  24 روز و 19 ساعت قبل

  چرا مهم است: Snapdragon 888 Qualcomm تنها SoC موبایل جدیدی نیست که در سال 2021 تلفن های هوشمند پرچمدار را ترجیح می دهد ، همچنین سریعترین و پیشرفته ترین نیست. هنوز هم اسنپدراگون 870 جدید می تواند نقش مهمی در سبد محصولات کوالکام در سال جاری داشته باشد.

  سازنده تراشه روز سه شنبه رسماً پلتفرم تلفن همراه Snapdragon 870 5G را به عنوان جانشین Snapdragon 865 Plus معرفی کرد. این پلتفرم جدید بر روی فرایند تولید 7 نانومتری ساخته شده است و از پردازنده "به روزرسانی" Kryo 585 با سرعت 3.2 گیگاهرتز در کنار گرافیک Adreno 650 استفاده می کند.

  این بسته همچنین شامل یک مودم Snapdragon X55 G5 است که از هر دو باند طیف زیر 6 گیگاهرتز و mmWave و زیر سیستم FastConnect 6800 برای Wi-Fi 6 و صدای بلوتوث پشتیبانی می کند.

  کوالکام در اوایل ماه دسامبر از Snapdragon 888 فوق الذکر خبر داد ، SoC برتر جدید برای درجه یک دستگاه ها سامسونگ در میان اولین کسانی که این پلتفرم را به کار گرفت ، خط جدید Galaxy S21 خود را با بسته 5 نانومتری مجهز کرد. پس چرا به زودی پلتفرم جدید دیگری معرفی می کنیم؟

  https://techbord.com کوالکام اسنپدراگون 870 را سریعتر معرفی می کند نسخه پرچمدار سال گذشته

  احتمالاً استدلال مربوط به مراحل ساخت مورد استفاده است. اسنپدراگون 888 با فرایند 5 نانومتری پیشرفته ساخته شده در حالی که اسنپدراگون 870 با فرآیند 7 نانومتری تثبیت شده تولید خواهد شد. این تفاوت به تنهایی می تواند منجر به صرفه جویی در هزینه های قابل توجهی شود و همچنین در صورت محبوب بودن اسنپدراگون 888 می تواند به مشکلات موجودی نیز کمک کند.

  کوالکام گفت که اولین دستگاه های تجاری مجهز به اسنپدراگون 870 آن ، از شرکت هایی از جمله موتورولا ، وان پلاس ، اوپو و شیائومی ، انتظار می رود که در این سه ماه اعلام شود.

  اعتبار مستبد کبی داگان

خبرهای دیگر از سخت افزار