خبر

 • تک بورد - کنسول KFC با محفظه مرغ داخلی یک مینی کامپیوتر واقعی NUC اینتل است

  کنسول KFC با محفظه مرغ داخلی یک مینی کامپیوتر واقعی NUC اینتل است
  1 روز و 8 ساعت قبل

  WTF ؟! به یاد دارید وقتی غول فست فود KFC در ماه ژوئن "کنسول " خود را نشان داد که دارای یک اتاق مرغ برای گرم نگه داشتن غذای شما هنگام بازی است؟ به نظر می رسد که همه چیز یک موفقیت جالب در زمینه بازاریابی در طراحی PS5 است که اخیراً نشان داده شده است ، اما نه ، KFConsole واقعی است.

  پس از اعلام اولیه KFConsole ، که دارای 4K / 240 FPS و توانایی گرم کردن مرغ است ، این شرکت بعداً اعلام کرد که تاریخ انتشار 12 نوامبر به عقب رانده می شود - فرض می شود این یک شوخی با Cyberpunk 2077 و بسیاری از آن باشد تأخیر.

  https://techbord.com کنسول KFC با محفظه مرغ داخلی یک Intel واقعی است NUC mini PC

  اکنون ، KFC اعلام کرده است که دستگاه سطل شکل معامله واقعی است. به جای کنسول ، این یک مینی کامپیوتر NUC اینتل است که توسط عضو تیم Cooler Master CMODX و مدیر حرفه ای تیم Timpelay مالمبورگ ساخته شده است.

  یک نماینده کولر مستر به Tom's Hardware گفت که کامپیوتر با NUC اینتل تغذیه می شود 9 Extreme Element درون یک Cooler Master MasterCase NC100 اصلاح شده. Element مورد استفاده در تست با پردازنده مرکزی Core i9-9980HK عرضه شده است ، اگرچه تأییدی وجود ندارد که CPU خاصی در محصول نهایی گزینه باشد. ، و یک کارت گرافیک Asus RTX به همراه دو SSD Seagate BarraCuda 1TB NVME وجود دارد. جالب توجه است که Cooler Master می نویسد که سطل دارای "اولین اسلات GPU قابل تعویض در نوع خود" است که به آن اجازه می دهد "قدرتمندترین کنسول برای نسل های بعدی" باقی بماند.

خبرهای دیگر از سخت افزار