خبر

 • تک بورد - کمیسیون اروپا می خواهد USB Type-C را برای همه دستگاه های تلفن همراه جدید اجباری کند

  کمیسیون اروپا می خواهد USB Type-C را برای همه دستگاه های تلفن همراه جدید اجباری کند
  28 روز و 15 ساعت قبل

  از سال 2009 ، کمیسیون اروپا به دنبال راه حل مشترک شارژ دستگاه های تلفن همراه است. در دهه گذشته ، این میزان استانداردهای شارژ را از بیش از 30 به سه مورد کاهش داده است. پس از وضع قوانین جدید بر روی شارژرهای رایج در سال 2020 ، کمیسیون اکنون با پیشنهاد USB Type-C به عنوان اتصال استاندارد شارژ در همه دستگاه های تلفن همراه ، در حال پیشبرد است.

  سال گذشته ، کمیسیون اروپا مقررات جدیدی را وضع کرد که بر اساس آن سازندگان دستگاه ها استانداردی مشترک برای شارژرهای سیمی و بی سیم فروخته شده در منطقه اجباری می کردند. این حرکت یک پیروزی بزرگ برای مصرف کنندگان بود و انتظار می رود با گذشت زمان ضایعات زیست محیطی را کاهش دهد ، اما نهادهای نظارتی در آنجا متوقف نمی شوند.

  امروز ، کمیسیون پیشنهاد جدیدی را برای اصلاح دستورالعمل تجهیزات رادیویی ارائه کرد که با انتهای دیگر کابل برخورد کنید - پورت شارژ و انتقال داده در میلیاردها دستگاه تلفن همراه مانند تلفن ، رایانه لوحی ، دوربین ، کنسول های دستی ، بلندگوهای قابل حمل و موارد دیگر. همانطور که انتظار داشتید ، نهادهای نظارتی می خواهند همه تولیدکنندگان از USB Type-C استفاده کنند که قبلاً به صورت ارگانیک اتفاق افتاده است.

  https://techbord.com کمیسیون اروپا می خواهد USB Type-C را در همه دستگاه های تلفن همراه جدید اجباری کند

  واضح ترین راه حل در این زمینه اپل است که به فروش آیفون ادامه می دهد مجهز به پورت Lightning بر خلاف USB Type-C. این شرکت یک پورت USB Type-C روی محصولات iPad و Mac خود قرار داد ، اما لوازم جانبی مانند AirPods و AirPods Pro هنوز از اتصال Lightning استفاده می کنند. با این وجود ، شرکت به حذف شارژر از جعبه با آیفون های جدید بسنده کرد و تولیدکنندگان مانند سامسونگ و شیائومی در حال کپی این رفتار هستند.

  در صورت تصویب قوانین تجدید نظر شده ، شرکت ها 24 ماه فرصت خواهند داشت تا رعایت کند کمیسیونر اتحادیه اروپا ، تیری برتون ، در بیانیه ای توضیح داد که این پیشنهاد شامل شارژرهای بی سیم نمی شود ، زیرا "فضای زیادی برای نوآوری در زمینه بی سیم " وجود دارد. "تنظیم کننده ها امیدوارند که در نهایت به قابلیت همکاری کامل در هر دو طرف کابل برسند. نعمتی برای مصرف کنندگان.

خبرهای دیگر از سخت افزار