خبر

 • تک بورد - کمبود صفحه نمایش می تواند منجر به افزایش قیمت ، پایین بودن سهام شود

  کمبود صفحه نمایش می تواند منجر به افزایش قیمت ، پایین بودن سهام شود
  25 روز و 19 ساعت قبل

  TL ؛ DR: همه ما می دانیم که انتشار بزرگ فناوری این فصل در خارج از eBay تقریباً غیرممکن است ، اما آیا مانیتورها و سایر نمایشگرها می توانند به زودی با مشکلات مشابهی روبرو شوند؟ این امکان وجود دارد و حداقل حداقل ممکن است شاهد افزایش قیمت ها در پی زمین لرزه در تایوان و قطعی برق در ژاپن باشیم که تولید را قطع کرد.

  همانطور که توسط سخت افزار تام گزارش شده است ، زمین لرزه ای که هفته گذشته تایوان را لرزاند ، بر خطوط تولید سازنده برجسته صفحه ال سی دی AU Optronics (AUO) تأثیر گذاشت. رئیس شرکت پل پنگ گفت (از طریق DigiTimes) برای راه اندازی مجدد خطوط تولید "حداقل چند ساعت طول کشید" که منجر به از دست رفتن بازده می شود - هرچند که او هرگز نگفت چه مقدار.

  یادداشت های TrendForce ریخته گری ها و سازندگان حافظه در تایوان هنگام شروع زمین لرزه در عملیات مکث به سرعت عمل کردند و به محض پایان کار مجدداً کار خود را از سر گرفتند. هیچ خسارتی به ساختمانها و تجهیزات آنها گزارش نشده است.

  من در حال حاضر در طبقه هفدهم ساختمانی در تایپه هستم - من واقعاً این زمین لرزه را احساس کردم ، از https://t.co/Z3smHYmaA1

  - eileen chengyin chow (chowleen) 10 دسامبر 2020

  زمین لرزه مشکلات تأمین اجزای سازنده در صنعت نمایشگری را که قبلاً از اثر قطع برق در Takatsuki ، ژاپن رنج می برد ، ایجاد کرد. این حادثه 5 ساعته در 10 نوامبر بر کارخانه Nippon Electric Glass (NEG) Shiga-Takatsuki ، که بسترهای شیشه ای را برای نمایشگرهای صفحه تخت تولید می کند ، تأثیرگذار بود. این شرکت می گوید در هنگام قطع شدن برخی تجهیزات آسیب دیده است.

  تام می نویسد که NEG مسئول حدود 10 درصد از ظرفیت تولید بسترهای شیشه ای در جهان است و پنگ معتقد است که سه تا زمان لازم است چهار ماه برای بازگشت فعالیتهای NEG به حالت عادی. یکی از نزدیکترین شرکای آن ال جی است ، بنابراین می توانیم تلویزیون ها و مانیتورهای شرکت کره جنوبی را با کمبود مواجه کنیم و قیمت آنها افزایش یابد.

  در حال حاضر کمبود اجزای نمایشگر مانند T-con وجود دارد تابلوها و IC های راننده ، و با ایجاد اختلال اضافی در تولید ، مصرف کنندگان به زودی می توانند با عواقب مواجه شوند. طبق ردیاب قیمت ما ، LG 38GL950G عالی اخیراً به بالاترین قیمت خود از زمان راه اندازی مجدد رسیده است ، هرچند مشخص نیست که این موضوع به مسائل مربوط به عرضه مربوط می شود.

خبرهای دیگر از سخت افزار