خبر

 • تک بورد - کمبود تراشه AMD را مجبور می کند پردازنده های پرچمدار را نسبت به پیشنهادات سطح پایین ترجیح دهد

  کمبود تراشه AMD را مجبور می کند پردازنده های پرچمدار را نسبت به پیشنهادات سطح پایین ترجیح دهد
  8 روز و 6 ساعت قبل

  TL؛ DR: به نظر می رسد کمبود نیمه هادی جهانی قربانی دیگری شده است: پیشنهادات پردازنده پایین رده AMD. مدیر عامل شرکت لیزا سو گفت این شرایط تیم قرمز را مجبور می کند پردازنده های سطح بالای تجاری و بازی های خود را که تقاضای بیشتری دارند ، در اولویت قرار دهند.

  در یک رویداد سرمایه گذاران در اوایل هفته جاری (از طریق PC Mag) ، از سو سوال شد که آیا AMD اگر ظرفیت تولید تراشه اضافی داشته باشد پردازنده های بیشتری ارسال می کند؟ وی پاسخ داد: "برخی محاسبه ها وجود دارد که ما تحت نظارت قرار می گیریم." "بنابراین ، من می خواهم بگویم به ویژه ، اگر برخی از بخشهای بازار رایانه را مشاهده کنید ، نوعی پایین بازار PC است. ما برخی از SKU های تجاری بالاتر و SKU های بازی و انواع دیگر آنها را در اولویت قرار داده ایم. موارد. "

  از زمان راه اندازی نوامبر گذشته ، خط رایج Ryzen 5000 یکی از سخت ترین اجزای رایانه برای یافتن در خرده فروشی است. قیمت آنها نسبتاً گران است و ارزانترین Ryzen 5 5600X با قیمت 299 دلار آغاز می شود.

  " احتمالاً واقعیت این است که موجودی کالا بسیار کم است در طول زنجیره تامین ، و بنابراین مردم واقعاً اکنون روی این موضوع متمرکز شده اند ، "سلام ، ما چیزهایی را برای قرار دادن آنها در قفسه سفارش نمی دهیم ، درست است؟ ما چیزهایی را سفارش می دهیم که مشتری های نهایی می خواهند ،" و آن \ نحوه فکر کردن در مورد اولویت بندی. اولویت بندی نوعی نیاز نهایی مشتری با پیشرفت ، "Su اضافه کرد.

  AMD می تواند زودتر CPU های بیشتری را بیرون بکشد. این شرکت هفته گذشته تأیید کرد که به تدریج پردازنده های دسکتاپ سری Ryzen 5000 AMD را به ویرایش 'B2' طی شش ماه آینده منتقل می کند. این تغییرات نسبت به تراشه های فعلی پله B0 هیچ تغییر محسوسی را ایجاد نمی کند - در ابتدا تصور می شد که می توانند یک XT تازه باشند - اما ممکن است تنظیمات جزئی داشته باشند که باعث بهبود عملکرد می شود و به افزایش عرضه کمک می کند. سو گفت AMD امیدوار است تا "طی چند ماه آینده" ظرفیت تولید بیشتری اضافه کند.





خبرهای دیگر از سخت افزار