خبر

 • تک بورد - کامپیوتر کوچک شیائومی نسخه Iron Man دارد

  کامپیوتر کوچک شیائومی نسخه Iron Man دارد
  چند ثانیه قبل

  مردم معمولاً به عنوان نمونه ای از کوچک شدن رایانه های کوچک به تلفن اشاره می کنند و حتی رایانه های شخصی رایج هم اکنون به صورت فاکتورهای کوچکی در دسترس هستند. اما یک مینی پی سی جدید از شیائومی در اندازه گوشی ها رقابتی با بسیاری از گوشی ها است.

  همانطور که توسط Gizmochina گزارش شده است ، Xiaomi یک کمپین تأمین مالی برای Cube Mini Ningmei Rubik's را آغاز کرده است ، که همانطور که از نامش پیداست ، اندازه آن با بازی معمای معروف (62 میلی متر در 62 میلی متر در 42 میلی متر) و وزن آن فقط 145 گرم است.

  بدیهی است که شما قرار نیست در این مینی کامپیوتر Watch Dogs Legion را بازی کنید. این محصول توسط یک هسته چهار هسته ای Celeron J4125 10W مجهز شده است که دارای ساعت پایه 2 گیگاهرتز و تقویت 2.7 گیگاهرتز است ، در حالی که گرافیک توسط موتور UHD Graphics 600 اینتل و 12 اتحادیه اروپا ارائه می شود. همچنین یک فن کوچک برای خنک نگه داشتن اوضاع وجود دارد.

  https://techbord.com کامپیوتر کوچک Xiaomi دارای نسخه مرد آهنی

  در جای دیگر ، مکعب حافظه 6 یا 8 گیگابایتی LPDDR4 و 128 گیگابایت یا 256 گیگابایت حافظه SSD M.2 ارائه می دهد. برای چنین رایانه های کوچکی ، انتخاب پورت خیلی شکننده نیست: یک HDMI ، یک USB-C ، دو ورودی USB 3.0 ، یک جک هدفون و یک کارت خوان TF.

  مکعب Ningmei Rubik's مینی برای نسخه پایه از 999 یوان (حدود 149 دلار) شروع می شود ، در حالی که با ارتقا حافظه و ذخیره سازی ، حافظه به 1249 یوان (حدود 186 دلار) می رسد. این مورد یک جعبه سیاه و سفید معمول است ، اما یک نسخه بسیار جالب Iron Man وجود دارد که 201 دلار قیمت دارد و دارای پیکربندی 8 گیگابایت / 256 گیگابایت است.

خبرهای دیگر از سخت افزار