خبر

 • تک بورد - کارت MSI's Geforce RTX 3070 با مضمون گودزیلا را بررسی کنید

  کارت MSI's Geforce RTX 3070 با مضمون گودزیلا را بررسی کنید
  29 روز و 1 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ RTX 3070 یک کارت خارق العاده است ، اما چگونه می توان آن را بهتر کرد؟ به آن تغییر دهید با مضمون گودزیلا ، اینطور است. خوشبختانه ، MSI برای انجام چنین کاری با شرکت Toho Co. Ltd همکاری کرده است. از MSI GeForce RTX 3070 SUPRIM SE x GODZILLA دیدن کنید.

  آنچه احتمالاً سلطان کارت گرافیک مورد علاقه هیولاها باشد در VideoCardz ظاهر شده است. این برنامه مبتنی بر MSI RTX 3070 LHR SUPRIM SE است که ماه گذشته راه اندازی شد ، همراه با آخرین پردازنده گرافیکی RTX 3070 که دارای نرخ Lite Hash Nvidia (LHR) انویدیا است تا از جذابیت آن برای استخراج کنندگان رمزنگاری کمتر باشد.

  ویژگی های کارت یک حالت عملکرد عالی که می تواند از طریق نرم افزار Dragon Center برای افزایش سرعت به 1785 مگاهرتز اعمال شود - ساعت پیش فرض 1770 مگاهرتز است. همچنین با یک طراحی فن سه گانه ، سه خروجی DisplayPort ، یک درگاه HDMI ، یک نقطه طراحی حرارتی 240 وات ، و یک اتصال برق 8 پین دوگانه.

   https://techbord.com کارت GeForce RTX 3070 MSI با مضمون Godzilla را بررسی کنید

  احتمالاً خود این طرح طراحی خواهد شد جذاب ترین عنصر کارت است ، با رنگ آمیزی سیاه و سفید و گودزیلا که در صفحه پشت آلومینیومی برس ظاهر می شود.

  مشخص نیست که آیا RTX 3070 SUPRIM SE x GODZILLA آزاد می شود یا خیر در اواخر سال جاری در خارج از کشور هدف احتمالی خود ژاپن ، اما تصور می شود که تقاضا وجود داشته باشد. در مورد قیمت نیز خبری نیست.

  https://techbord.com MSI را با مضمون Godzilla بررسی کنید کارت GeForce RTX 3070

  MSI در حال حاضر کالاهای زیادی با طلسم پوسته پوسته شده خود - Dragon Lucky - از جمله مخمل خواب دار ، ست های لگو ، مجسمه ها ، حلقه های کلیدی و حتی کلاه لباس دارد. این شرکت قصد دارد در اواخر امسال GPU با موضوع سالگرد را برای جشن 30 سالگی منتشر کند.

خبرهای دیگر از سخت افزار