خبر

 • تک بورد - کارت های گرافیک Radeon RX 6900 XT با مایع خنک ممکن است در اواخر این ماه منتشر شوند

  کارت های گرافیک Radeon RX 6900 XT با مایع خنک ممکن است در اواخر این ماه منتشر شوند
  6 روز و 10 ساعت قبل

  لیستی از آنچه به نظر می رسد مرجع Radeon RX 6900 XT است که توسط یک فن ترکیبی فن / رادیاتور 120 میلی متری خنک شده است در یک خرده فروش آنلاین برزیل مشاهده شده است. طبق لیست ، کارت اکنون برای پیش سفارش در دسترس است و در تاریخ 26 ژوئن منتشر می شود.

  لیست موجود در Kabum Sapphire Radeon RX 6900 XT را نشان می دهد. به نظر می رسد کارت علی رغم اینکه از یک شریک AIB است ، از کارت کارت مرجع AMD برخوردار است که شامل "R" Radeon روی پنکه و کفن ، آرم Radeon در رادیاتور و بالای کارت است. ، و طرح رنگی سیاه ، خاکستری و قرمز معمول.

  بر خلاف Radeon RX 6900 XTX که در ماه آوریل در انجمن های Chiphell به اشتراک گذاشته شد ، این مورد دارای یک صفحه پشتی است ، احتمالاً باعث خنک شدن می شود ، در حالی که از پشت نیز محافظت می کند روی PCB همچنین بیشترین جذابیت چشم را دارد که کل PCB را درون محفظه پنهان می کند.

  طبق مشخصات ذکر شده ، این کارت همراه با یک GPU بسته بندی شده 80 CU با 5120 پردازنده جریان و 80 شتاب دهنده RT است. ساعت پایه به 2250 مگاهرتز و ساعت تقویت کننده به 2435 مگاهرتز افزایش می یابد. همچنین 128 مگابایت حافظه داخلی Infinity و 16 گیگابایت حافظه با سرعت 18 گیگابیت بر ثانیه وجود دارد که نسبت به تنظیمات سهام 2 گیگابیت بر ثانیه افزایش می یابد.

  https://techbord.com کارت های گرافیک Radeon RX 6900 XT با مایع خنک ممکن است در اواخر این ماه منتشر شوند

  بر اساس تصاویر کارت ، یک درگاه HDMI ، 2x وجود دارد DisplayPort و درگاه USB-C برای اتصال به نمایشگر موجود است. در مورد تغذیه کارت ، اتصال دهنده های پین 2x 8 پین وجود دارد.

  شرکای AIB اخیراً کارت های Radeon RX 6900 XT را با پردازنده گرافیکی از پیش بسته شده راه اندازی کرده اند که برخی آنها را Radeon RX 6900 XTX معرفی می کنند. این کارت ها مانند کارت موجود در Kabum ، دارای پایه های بیشتری هستند و دارای ساعت های تقویت کننده هستند. برخی از این کارت ها شامل Sapphire Toxic Radeon RX 6900 XT Extreme Edition ، Asrock Radeon RX 6900 XT OC فرمول و PowerColor Red Devil Radeon RX 6900 XT Ultimate و Liquid Devil Radeon RX 6900 XT Ultimate است.

  AMD هنوز هیچ اطلاعیه ای در مورد خنک کننده مایع Radeon RX 6900 XT اعلام نکرده است ، اما احتمالاً ممکن است در 26 ژوئن وجود داشته باشد.

خبرهای دیگر از سخت افزار