خبر

 • تک بورد - کارت ماینینگ احتمالی AMD با GPU Navi 21 مشخص شد

  کارت ماینینگ احتمالی AMD با GPU Navi 21 مشخص شد
  18 ساعت و 0 دقیقه قبل

  ظاهرا AMD با راه اندازی خط جدیدی از کارت های استخراج رمزنگاری بر اساس جدیدترین پردازنده های گرافیکی خود ، گام های انویدیا را دنبال می کند - اگر می توان عکس های لو رفته از ویتنام را باور کرد. آنها نشان می دهند که کارت XFX دارای GPU Navi 21 و فاقد هرگونه خروجی صفحه نمایش است.

  تصاویر مشاهده شده توسط I_Leak_VN توسط یک فروشگاه سخت افزار رایانه در ویتنام در فیس بوک ارسال شده است. PCB نشانگر XFX را نشان می دهد که کارت های بازی AMD را تولید می کند.

  کارت ماینینگ AMD بدون خروجی نمایشگر@kopite7kimihttps://t.co/L8GBLS1jyD pic.twitter.com/sNDa8hRf8T

  - I_Leak_VN (I_Leak_VN) 26 آگوست 2021

  طرح خازن کارت نشان می دهد که از GPU Navi 21 استفاده می کند ، در حالی که طراحی دو شکاف شباهت زیادی به شتاب دهنده AMD Instinct M100 دارد. این دستگاه دارای دو کانکتور قدرت 8 پینی در پشت است و تأیید می کند که این پردازنده گرافیکی Navi 21 است و نه Navi 22 یا Navi 10. نداشتن خروجی صفحه نمایش نیز چیزی است که انتظار می رود در کارت ماینینگ مشاهده شود.

  https://techbord.com کارت ماینینگ احتمالی AMD با GPU Navi 21 خال خالی

  در حالی که Nvidia پشتیبانی می کند گیمرها بیش از ماینرها - حداقل به صورت عمومی - و نسخه های Lite Hash Rate (LHR) RTX 3080 ، RTX 3070 و RTX 3060 Ti را ارائه کردند ، AMD در ماه مارس اعلام کرد که هیچ برنامه ای برای محدود کردن عملکرد RDNA 2 خود ندارد. پیشنهادات Radeon RX 6600 XT محصولی بسیار قوی برای استخراج اتریوم است. با نرخ هش 32 MH/s در 55 وات ، کارت Navi 23 دو برابر GeForce RTX 3060 کارآمد است.

  https://techbord.com کارت احتمالی AMD با GPU Navi 21 مشخص

  "RDNA از ابتدا برای بازی طراحی شده است و RDNA 2 در این زمینه دو برابر می شود. و چه چیزی منظور من این است که Infinity Cache و عرض کوچکتر گذرگاه با دقت انتخاب شده اند تا بتوانند از نرخ بازی بسیار خاصی برخوردار شوند. با این حال ، استخراج به طور خاص از پهنای باند و عرض گذرگاه بیشتر برخوردار است ، بنابراین محدودیت هایی از نظر معماری وجود دارد. "نیش نیلالوجانان ، مدیر محصول AMD در آن زمان گفت." از نمک اما با توجه به نشت های قبلی از به روز رسانی هسته لینوکس که نشان می داد AMD ممکن است بر روی کارت های ماینینگ مبتنی بر Navi 21 کار کند ، این شرکت به زودی می تواند رقیبی جدید برای خط CMP انویدیا ارائه دهد.

  h/t : VideoCardz

خبرهای دیگر از سخت افزار