techbord.com چگونه می توان از تعمیرات اساسی رایانه بعدی خود بیشترین بهره را برد

همه ما متوجه این موضوع شده ایم که دسک تاپ روزی که توانمند و با افتخار ماست روزهای بهتری را دیده است. این که آیا ماشین بازی شما دیگر قادر به ارائه نرخ فریم قابل احترام در عناوین مورد علاقه شما نیست ، مشاغل رمزگذاری بسیار طولانی تر از آنچه که باید انجام می شود و برای شما هزینه زیادی دارد ، یا اینکه شما فقط در هنگام تلاش برای بهره وری متوجه کاهش کلی سرعت شده اید ، ' احتمالاً زمانی که برای اصلاح این ک

این لزوماً به معنای این نیست که ساخت PC جدید کاملاً عملی است. در واقع ، برای بسیاری از افراد ، چند م coreلفه اصلی که به خوبی انتخاب شده باشند کافی است تا سالها جان بیشتری به ایستگاه کاری دسکتاپ / محل بازی خود ببخشند.

هنگام تعمیرات اساسی رایانه ، به یاد داشته باشید که همیشه دیگری را بیرون می آورید اگر با یک برنامه بازی به سمت آن بروید ، بوی دورنگ بیشتری می دهد.

هنگام تعمیرات اساسی رایانه ، به یاد داشته باشید که اگر با یک برنامه بازی به آن بروید ، همیشه از طرف مقابل با رایحه بسیار دورتر بیرون خواهید آمد. و اولین مکان برای شروع ، خوب ، در آغاز است. با ساخت لیستی از اهداف خود تهیه کنید. می خواهید چه کاری انجام دهد یا می توانید از آن نتیجه بگیرید؟ این تا حد زیادی به نحوه استفاده شما از رایانه برمی گردد.

به عنوان مثال ساخت یک بازیگر علاقه مند کاملا متفاوت از سیستمی است که برای آن طراحی شده است یک عکاس یا گرافیست حرفه ای به همین ترتیب ، اگر در خانه خود کار می کنید و چندین پنجره در هر زمان باز دارید ، زمان بارگیری سریع با برخی از RAM اضافی ، یک SSD سریع و یک CPU که برای بهره وری آماده است احتمالاً در لیست شما قرار می گیرد.

یا شاید مربا شما سکوت باشد ، با هدف ساخت یک رایانه شخصی با کاربردهای عمومی و کاملاً آرام تا حد ممکن. آسمان در اینجا حد است - خوب ، و بودجه شما ، اما ما کمی دیگر به آن خواهیم رسید.

چند عامل دیگر که باید قبل از حرکت به جلو مورد توجه قرار گیرند ، طول عمر دستگاه است. و اینکه آیا شما در حال کوچک سازی هستید یا ممکن است کاری را بسازید که کمی بیشتر از سیستم فعلی شما فضای بیشتری را اشغال کند.

اگر فقط می خواهید ساخت خود را یک یا دو سال به پایان برسانید - بگویید ، برای ارتقا job شغل و پاداش شغلی بعدی خود ، یا از طریق فارغ التحصیلی دانشگاه ، فقط ممکن است بخواهید به م componentsلفه های موجود موجود خود که واقعاً در آخرین مرحله آنها هستند ، بپردازید. یا شاید حتی یک نصب سیستم عامل جدید بتواند برای شما وقت اضافی بخرد.

هنگامی که متعهد به سرمایه گذاری شدید ، یکی از اولین مواردی که می خواهید در نظر بگیرید بودجه شما است.

< p> https://techbord.com چگونه می توان از تعمیرات اساسی رایانه بعدی خود بیشترین بهره را برد

A بودجه به سادگی طرحی برای پول شماست. دانستن اینکه چقدر می توانید راحت هزینه کنید باعث صرفه جویی در وقت می شود که در غیر این صورت با توجه به سخت افزاری که بیش از توان شما نیست هدر خواهد رفت. و اگر احساس می کند کمی منع تحمل کننده است ، فقط رویکرد خود را معکوس کنید و فکر کنید بودجه خود را به عنوان آزادی خرید به جای محدود کردن آنچه می توانید خریداری کنید ، در نظر بگیرید.

من در مورد به حداکثر رساندن من یک چسبنده هستم. ارزش و سکه های خرج کردن هر جا که ممکن است. برای من ، این اغلب به معنای تهیه موجودی از اجزای موجود من است و تهیه لیستی از قطعاتی که می توانم هنگام ارتقا دوباره استفاده کنم.

مسلماً مسافت پیموده شده در اینجا بسته به نوع ساخت فعلی شما متفاوت خواهد بود و آنچه ممکن است در گنجه فرو برده باشید. شخصاً ، Cooler Master Cosmos II من قبلاً برای یک دوره دیگر از وظایف ثبت نام کرده است. من همچنین قصد دارم از سکوی فعلی مدولار PSSt SilverStone 750W Strider Gold ، کارت صدا Sound Blaster X-Fi Xtreme و کارت گرافیک Nvidia GTX 1050 استفاده مجدد کنم. علاوه بر این مایلم از کولر Noctua NH-D14 عظیم که هنوز با سیستم های نصب سوکت مدرن سازگار است استفاده مجدد کنم.

https://techbord.com چگونه می توان از تعمیرات اساسی رایانه بعدی خود بیشترین بهره را برد

در صورت تمایل به قمار بازاری های دست دوم مانند eBay و انجمن های فناوری می توانند منبع خوبی باشند در مورد سخت افزار استفاده شده برعکس ، ممکن است سخت افزار قدیمی در اطراف دیگران وجود داشته باشد که دیگران به آن علاقه مند هستند. ممکن است تعجب کنید که می دانید امروز یک کارت گرافیک قدیمی چقدر ارزش دارد ، به خصوص اگر موارد کمیاب مانند GPU 3Dfx Voodoo قدیمی داشته باشید. پول حاصل از فروش سخت افزارهای دست دوم می تواند به کاهش هزینه ساخت جدید شما کمک کند.

وقتی بودجه ای در نظر گرفتید و م componentsلفه هایی را شناسایی کرد که می توانند دوباره استفاده شوند ، می خواهید هدف را تعریف کنید از ساخت شما آیا شما یک بازی هستید؟ آیا سیستم در درجه اول در محیط اداری استفاده خواهد شد؟ آیا شما با گرافیک های پیشرفته یا ساخت فیلم کار می کنید؟ یا اگر به سادگی می خواهید یک رایانه شخصی برای مدیریت اسناد ، ویرایش عکس استاندارد و وب گردی استفاده کنید ، لزوماً سخت افزار اصلی رایانه نیست که نیاز به به روزرسانی دارد ، اما می تواند دستگاه های ورودی و مانیتور شما باشد.

زمان خرید می تواند به اندازه خرید مهم باشد ...

اگر ساخت شما از نظر ماموریت مهم نیست ، به این معنی که می توانید منتظر زمان بهتر یا چرخه اصلی محصول بعدی باشید ، ممکن است ارزش این کار را دارد برخی از مواقع سال هنگام امتیاز دهی قطعات رایانه با قیمت های جذاب بهتر از سایر اوقات است. روز نخست (این هفته) ، جمعه سیاه و دوشنبه سایبری نمونه های بارزی هستند ، اما زمان های بهینه دیگری نیز برای کشیدن ماشه وجود دارد.

نگه داشتن برگه ها برای آخرین اخبار و بررسی ها یک استراتژی عاقلانه است. با دانستن اینکه چه چیزی به زودی ارائه می شود ، می توانید تصمیم بگیرید که آیا برای عملکرد بهتر است منتظر یک ملفه جدید باشید یا از راه اندازی برای تخفیف در مورد سخت افزارهای نسل آخر استفاده کنید. به طور مثال ، AMD فقط پردازنده های جدید Ryzen را راه اندازی کرده است ، به این معنی که در عرض چند هفته می توانید یکی از جدیدترین تراشه های آنها را بخرید ، یا اگر قبلاً در سیستم عامل AM4 هستید ، می توانید به یکی از هسته های بالای آنها ارتقا دهید اسلاف برای کسری از قیمت.

سپس دوباره ، به سختی می توان در دام انتظار برای مدت زمان نامعلوم بهترین چیز بعدی افتاد. با تجربه ، یک روز متوجه می شوید که CPU شما تقریباً یک دهه از عمر خود گذشته و از سن بازنشستگی گذشته است.

اعتبار تصویر: ایستگاه کاری دسک تاپ ، سوکت CPU ، قاب داخلی PC ، خنک کننده CPU

چگونه می توان از تعمیرات اساسی رایانه بعدی خود بیشترین بهره را برد
hardware/چگونه-می-توان-از-تعمیرات-اساسی-رایانه-بعدی-خود-بیشترین.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com هنری کاویل فرمانده شپارد است؟ پست اینستاگرام به پروژه مخفی Mass Effect اشاره دارد
techbord.com پاره شدن صفحه یا تأخیر ورودی؟ به Vsync یا نه به Vsync؟
techbord.com آزمایشگاه پیشرانش جت (JPL) تخم مرغ عید پاک را در چتر نجات مریخ نورد ناسا پایداری پنهان کرد
techbord.com سونی قصد دارد موارد انحصاری PlayStation بیشتری را از جمله Days Gone به کامپیوتر وارد کند
techbord.com ثبت اختراع EA روش دور زدن زمان بارگیری و نصب بازی را مشخص می کند
techbord.com نشت Google Pixel 5a ویژگی ها و طراحی آشنا را نشان می دهد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.