techbord.com پردازنده گرافیکی Intel Xe DG1 در حال ارسال است و امسال عرضه می شود

در گزارش درآمد اخیر اینتل ، مدیر عامل شرکت Bob Swan تأیید کرد که توسعه GPU های Xe به خوبی در حال پیشرفت است. گزینه کم مصرف و ارزان با نام رمز DG1 ، هم اکنون در حال ارسال است و می تواند برای فصل تعطیلات در دسترس باشد. تراشه گرافیکی بازی با عملکرد بالا اینتل هنوز در مراحل اولیه آزمایش است اما تاکنون خوب به نظر می رسد.

پس از 20 سال وقفه ، اینتل در حال بازگشت به بازار کارت گرافیک گسسته است. آنها GPU های خود را که به صورت Xe به بازار عرضه شده اند ، به چهار دسته تقسیم کرده اند: کم مصرف (LP) ، بازی با عملکرد بالا (HPG) ، عملکرد بالا (HP) و محاسبات با کارایی بالا (HPC).

DG1 محصول فعلی LP آنهاست. آن را با چند نام می رود. به عنوان یک کارت توسعه دهنده ، DG1 SDV نامیده می شد و در لپ تاپ ها به عنوان Iris Xe Max و به عنوان Iris Xe Graphics شناخته می شود. اما همه آنها یکسان هستند: GPU 96 اتحادیه اروپا (واحد اعدام ، برابر با 8 سایه بان) که بر روی فرآیند 10 نانومتری SuperFin اینتل ساخته شده است. نشت در پایگاه های داده مختلف نشان می دهد که تا 1.5 گیگاهرتز کلاک شده و با حداکثر 3 گیگابایت حافظه جفت شده است.

https://techbord.com پردازنده گرافیکی Intel Xe DG1 در حال ارسال است و امسال منتشر خواهد شد

معماری DG1 (LP) در مقابل مدل نظری DG2 (HPG). هر مربع آبی نشان دهنده یک واحد اجرا است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویژگی های معماری Xe اینتل ، به Intel Xe Graphics Preview v2.0 مراجعه کنید.

سوان اظهار داشت که DG1 بعداً در Q4 در سیستم های مختلف OEM قرار خواهد گرفت ، "که نشان می دهد این کارت ممکن است فقط در دسک تاپ های از پیش ساخته شده در دسترس باشد.

سوان همچنین برای اولین بار به طور رسمی در مورد DG2 اظهار نظر کرد ، و آن را به عنوان یک محصول HPG توصیف کرد که" گرافیک گسسته ما را نشان می دهد قابلیت بالا بردن پشته در بخش علاقه مندان. "طبق برخی اطلاعات اینتل که به طور تصادفی به بیرون درز کرده است ، مدل های DG2 می توانند بین 128 تا 512 اتحادیه اروپا داشته باشند ، اما ممکن است از آن زمان اینتل شرایط را تغییر داده باشد.

پردازنده گرافیکی Intel Xe DG1 در حال ارسال است و امسال عرضه می شود
hardware/پردازنده-گرافیکی-intel-xe-dg1-در-حال-ارسال-است-و-امسال.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Ayxta Fold 5G Vertu اولین تلفن تاشو
techbord.com بازیکن هشت ساله Fortnite 33،000 و 5000 $ PC به خاطر حرفه ای شدن به وی اعطا کرد
techbord.com لبه های SpaceX پس از نمونه اولیه SN10 ، لبه های نزدیک به پرواز فضایی Starship را نزدیکتر می کنند ... و سپس منفجر می شوند
techbord.com گزارش شده است که مدل جدید سوئیچ با پشتیبانی 7 اینچی OLED و 4K امسال وارد بازار می شود
techbord.com Nvidia RTX 3070 Laptop vs Desktop GPU Review
techbord.com کمبود تراشه پیش بینی می شود که کارخانه های تگزاس برای شروع مجدد تولید تلاش کنند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.