خبر

 • تک بورد - پردازنده گرافیکی Arc Alchemist پرچمدار اینتل برای دوربین عکاسی می کند

  پردازنده گرافیکی Arc Alchemist پرچمدار اینتل برای دوربین عکاسی می کند
  27 روز و 17 ساعت قبل

  شایعه: نمونه اولیه پردازنده گرافیکی Arc Alchemist پرچمدار اینتل عکس گرفته شده است. مشخص نیست که آیا اینتل قصد دارد این طرح مرجع را بفروشد یا آن را برای اهداف آزمایشی ساخته است، اما به هر حال ظاهر خوبی است و بینشی جالب در مورد توسعه GPU است.

  اگر نشت‌های Arc Alchemist را دنبال کرده‌اید، ممکن است عکس‌ها آشنا به نظر برسند. یوتیوبری که آنها را منتشر کرده است، Moore's Law Is Dead، همچنین چند ماه پیش عکس هایی از نمونه اولیه قبلی منتشر کرد که شکلی مشابه داشت اما یک کفن سیاه و یک PCB سبز رنگ داشت. این طراحی همچنین شبیه به DG1 SDV است که تا حدودی پیشروی سری Arc Alchemist است.

  قانون مور مرده است می‌گوید که عکس‌ها از منبع معتبری تهیه شده‌اند که برای مدت طولانی با او کار کرده است. . اگرچه قانون مور مرده است گاهی اوقات ادعاهای نادرستی در مورد مشخصات محصول می کند، عکس هایی که او منتشر می کند اغلب دقیق هستند.

  طبق منبع وی، عکس ها از مدل 512 اتحادیه اروپا اینتل هستند که برای اولین بار درز کرد. دو سال پیش. شایعات اخیر می‌گویند که می‌تواند عملکردی مشابه Nvidia RTX 3070 Ti و AMD RX 6800 داشته باشد.

  https://techbord.com پرچمدار پردازشگر گرافیکی Arc Alchemist اینتل برای دوربین ژست می گیرد

  در قسمت جلوی کارت دو فن وجود دارد که هوا را از طریق پره های فلزی سیاه رنگ به PCB فشار می دهند و از دریچه ها خارج می شوند. در پشت که همه استاندارد است. این کارت کمی بلندتر از پایه نصب آن است، به این معنی که اندازه آن با مشخصات PCIe تمام عرض و تمام ارتفاع است.

  در کنار کارت یک 8 پین و یک 6 پین وجود دارد. اتصال دهنده برق. در مجموع، آنها می توانند تا 225 وات را ارائه دهند. در صورت نیاز می‌تواند 75 وات اضافی از مادربرد بگیرد، اما به ندرت پیش می‌آید که GPUهایی که به منبع تغذیه متصل هستند این کار را انجام دهند.

  Moore's Law Is Dead همچنین ادعا می‌کند که عکس‌هایی از این مادربرد دیده است. GPU سطح پایه Arc Alchemist که دارای 128 اتحادیه اروپا است. او رندرهای خشن زیر را تولید کرد.

خبرهای دیگر از سخت افزار