خبر

 • تک بورد - پردازنده های AMD Ryzen 5000 در برخی از خرده فروشی های اروپایی دوباره در انبار موجود هستند

  پردازنده های AMD Ryzen 5000 در برخی از خرده فروشی های اروپایی دوباره در انبار موجود هستند
  25 روز و 12 ساعت قبل

  با ادامه کمبود پردازنده ها و پردازنده های گرافیکی ، نشانه هایی از بهبود اوضاع در برخی از مناطق در مورد پردازنده های AMD جدیدترین سری Ryzen 5000 وجود دارد. بر اساس گزارش ها ، این شرکت و رقبای آن نمی توانند به اندازه کافی interposers پیدا کنند تا پردازنده های آن را بسازند - یکی از قسمتهای مهم بسته بندی تراشه - بنابراین پیش بینی می شود مشکلات عرضه تا نیمه دوم سال جاری ادامه داشته باشد.

  مدیر عامل AMD ، لیزا سو ، هفته گذشته یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار کرد و در آن درباره داغترین موضوعات در مورد برنامه های آینده شرکت و جاه طلبی خود برای ادامه تولید نسل بعد پردازنده ها و کارت های گرافیک بحث کرد.

  < با این حال ، هنگامی که سو در مورد مشکلات تداوم عرضه س askedال شد ، سو توضیح داد که این شرکت انتظار دارد که این مشکلات چندین ماه دیگر ادامه داشته باشد تا زمانی که زنجیره های تأمین بهبود یابد و بتواند با تقاضا کنار بیاید. در حالت ایده آل ، آنها به موقع برای دور بعدی انتشار پردازنده و پردازنده گرافیکی حل می شوند ، اما مهمتر از همه ، با افزایش ظرفیت تولید و اینکه AMD و تامین کنندگان آن نحوه برخورد با ایالات متحده را تعیین می کنند ، قیمت باید کاهش یابد. تعرفه های الکترونیکی و همچنین افزایش هزینه های حمل و نقل و حمل و نقل.

  https://techbord.com پردازنده های AMD Ryzen 5000 هستند دوباره در برخی از خرده فروشان اروپایی موجود باشید

  در مورد پردازنده های سری Ryzen 5000 ، به نظر می رسد که اگر بتوانید در اروپا زندگی کنید ممکن است بتوانید دست خود را به دست یکی برسانید.

  طبق Tweakers.net ، برخی از خرده فروشان اروپایی در حال حاضر محموله های بزرگ Ryzen 5 5600X ، Ryzen 7 5800X و Ryzen 9 5950X را دریافت می كنند. در مورد Ryzen 9 5900X ، به نظر می رسد که AMD مورد تقاضای این مدل خاص قرار گرفته است ، بنابراین مدتی طول می کشد تا بتوانید یکی از این مدل ها را بدست آورید. قیمت ها هنوز بالاتر از MSRP هستند ، اما حداقل در پاسخ به سهام در حال رشد در حال بهبود هستند.

  در طرف مقابل ، هر زمان که مادربرد خود را دریافت کنید ، می توانید از مادربرد B450 موجود خود استفاده کنید از CPU سری Ryzen 5000 استفاده کنید ، زیرا استیون والتون در مقایسه با استفاده از مادربرد جدیدتر B550 یا X570 تفاوت عملکردی را مشاهده نکرد.

  و اگر هر نوع تسلی باشد ، انتظار می رود قیمت SSD به دلیل عرضه بیش از حد فلش NAND تا 15 درصد کاهش پیدا می کند ، بنابراین مطمئن شوید که بهترین بهترین مصرف کننده SSD های PCIe 4.0 را بررسی کنید.

خبرهای دیگر از سخت افزار