خبر

 • تک بورد - پردازنده های گرافیکی Arc اینتل بازار زیر 200 دلار را در نظر دارند ، اما آیا ... یک RTX 2060 تازه شده؟

  پردازنده های گرافیکی Arc اینتل بازار زیر 200 دلار را در نظر دارند ، اما آیا ... یک RTX 2060 تازه شده؟
  7 روز و 12 ساعت قبل

  چرا مهم است: در حال حاضر بر هیچ کس پوشیده نیست که پردازنده های گرافیکی Arc Alchemist اینتل با بهترین کارت های AMD یا Nvidia مطابقت ندارند و احتمالاً به طور کامل توسط محصولات نسل بعدی که سال آینده عرضه می شوند ، طبقه بندی نمی شوند. به با این حال ، این نیز روشن می شود که آنها تقریباً در بازار ارزان قیمت مورد رقابت قرار نخواهند داشت ... اما طبق نشت دیگری ، انویدیا در حال آماده سازی یک RTX 2060 تازه ا

  اسلاید فاش شده ای که در Baidu ارسال شده است بار دیگر تأکید می کند که Arc Alchemist قصد دارد از کارت های گرافیکی "Enthusiast+" برتر - RTX 3080 و RX 6800 XT ، و همچنین کارت های خود خارج شود. پسرعموهای محصول هاله با کیفیت بالا-به تنهایی به اندازه کافی خوب. در عوض ، بخش بالایی مجموعه کیمیاگران ، که هنوز با نام DG2 در اینجا به آن اشاره می شود ، بخش بالای بازار متوسط ​​را پوشش می دهد ، در حالی که GPU های مشتق شده از انتهای پایین "SOC2 " شکاف واضح در نسخه های اخیر زیر قیمت 300 دلار را هدف قرار می دهند. نکته.

  جای تعجب است که خط تولید Alchemist تنها از دو خانواده سیلیکون GPU مشتق شده است. در مقابل ، سری Navi AMD دارای سه نوع سیلیکون است ، در حالی که Nvidia Ampere بر چهار نسخه است ، که مورد دوم منجر به شکاف عملکرد ناخوشایند بین RTX 3060 Ti مشتق شده از GA104 و RTX 3060 GA106 می شود.

  https://techbord.com پردازنده های گرافیکی Arc اینتل بازار زیر 200 دلار را دنبال می کنند ، اما همینطور ... به نظر می رسد یک رقابت RTX 2060 تازه؟

  رقابت نیز در راه است ، زیرا طبق گفته خودی های VideoCardz ، انویدیا RTX 2060 را برای گردش دیگری آماده می کند. پردازنده گرافیکی مبتنی بر تورینگ ظرفیت vRAM خود را تا 12 گیگابایت افزایش می دهد ، اما به غیر از این گفته می شود همان GPU است که در ژانویه 2019 راه اندازی شد و نه یک نسخه قوی تر مانند سری Super.

  اگرچه از زرق و برق آخرین و بزرگترین نسل کارت های گرافیک برخوردار نیست ، اما RTX 2060 که دوباره عرضه می شود می تواند در صورت قیمت مناسب ، بازارهای GPU ارزان قیمت را پر کند ، همانطور که در لپ تاپ ها نشان داده شده است از RTX 3050 Ti پیشی بگیرید. با این حال ، قیمت GDDR6 با GPU و نسل کنسول فعلی افزایش یافته است ، که ممکن است آب سردی را برای چشم اندازهای GPU با 12 گیگابایت ارزان قیمت به همراه داشته باشد.

  بر اساس گزارش ، این کارت می تواند به بازار تا پایان سال 2021 یا ژانویه 2022 ، که به موقع می تواند پردازنده های گرافیکی Alchemist را که در همان بازار ارزان قیمت حرکت می کنند ، پیش بینی کند. شاید کمی خوش بینانه باشد که اینتل هنوز می تواند کلاس 150-199 دلار را "اصلی+" در نظر بگیرد-حداقل نه از زمان GTX 1060 3 گیگابایت و RX 570-اما رقابت بیشتر در آن محدوده قیمت همیشه خوش آمدید.





خبرهای دیگر از سخت افزار