خبر

 • تک بورد - پردازنده های گرافیکی تلفن همراه سری GeForce RTX 30 انویدیا می توانند در CES 2021 شروع به کار کنند

  پردازنده های گرافیکی تلفن همراه سری GeForce RTX 30 انویدیا می توانند در CES 2021 شروع به کار کنند
  22 روز و 6 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن بود: همه علائم نشان می دهد که انویدیا در حال آماده سازی برای راه اندازی پردازنده های گرافیکی سری RTX 30 موبایل در اوایل سال آینده است ، که می تواند عملکرد قابل توجهی را برای لپ تاپ های بازی آینده به ارمغان بیاورد. یک رویداد GeForce تأیید شده است که در CES در 12 ژانویه برگزار می شود ، جایی که Nvidia می تواند نسخه های جدید GPU دسکتاپ و همچنین همتایان تلفن همراه خود را برای شروع

  کارتهای گرافیکی RTX 3060 Ti ، RTX 3070 ، RTX 3080 و RTX 3090 به دلیل ترکیبی از پوسته پوسته ، عرضه زیاد و تقاضای زیاد ، احتمالاً یافتن آنها در هفته های آینده سخت خواهد بود ، اما حداقل ما می دانیم که عملکرد آنها خوب است (عملکرد آنها بسیار سریع است) و همچنین نحوه مقایسه آنها با پردازنده های گرافیکی سری Radeon 6000 AMD.

  هنوز اطلاعات زیادی در مورد همتایان موبایل RTX 30- منتشر نشده است. سری ، اما انویدیا تأیید شده است که میزبان یک رویداد GeForce در 12 ژانویه است که می تواند RTX 3060 و RTX 3080 Ti دستیار را برای دسک تاپ نشان دهد. به احتمال زیاد این شرکت از فرصت برای اعلام پردازنده های گرافیکی سری RTX 30 تلفن همراه استفاده خواهد کرد. تا به همان نسبت قطعات دسک تاپ نسبت به نسل قبلی پیشرفت داشته باشد.

خبرهای دیگر از سخت افزار