خبر

 • تک بورد - وصله Reddit برای Cyberpunk 2077 بازدهی دو رقمی در پردازنده های AMD دارد

  وصله Reddit برای Cyberpunk 2077 بازدهی دو رقمی در پردازنده های AMD دارد
  چند ثانیه قبل

  برداشت ویرایشگر: یک شاهکار ادبیات بازی ویدیویی و یک فاجعه فنی. اگرچه به نظر می رسد همه با Cyberpunk 2077 مشکلی ندارند ، اما بخشی از گیمرها حتی در سخت افزارهای سریع نیز با مشکل روبرو هستند. بنابراین Cyberpunk قرار است در میان عناوینی مانند The Witcher 3 و Skyrim به عنوان یک بازی دیگر ذخیره شود که توسط طرفداران اختصاص داده شده غیر قابل توضیح ذخیره شده است. (همه مداحان سلام می کنند.) قهرمانان غیرپردا

  بیایید با موارد واضح شروع کنیم: بله ، بسیار ناامیدکننده است که یک بازی گران قیمت ، که قسمت بهتری از یک دهه را صرف توسعه کرد ، با خطای یک خطی منتشر شد. اما این مقاله درمورد این موضوع نیست ، بلکه درمورد راه حل عجیب و غریب است.

  دیروز ، سرخپوشان متوجه شدند که در سخت افزار AMD ، Cyberpunk 2077 بیشتر از هسته های فیزیکی استفاده می کند و هسته های منطقی ثانویه را بیکار می گذارد. به عبارت دیگر ، این بازی نادیده گرفتن قابلیت همزمان همزمان چند پردازنده بود. در پردازنده های Ryzen با عملکرد متوسط ​​، این استفاده محدود از پردازنده تا حدود 40-60٪ بستگی به سایر عوامل سیستم دارد.

  علت این اختلال ابتدا به اشتباه به کامپایلر Intel نسبت داده شد (که می تواند باعث شود این مسئله) ، اما ردیتورهای با آگاهی بیشتر به این نکته اشاره کردند که متن مجرم در پرونده اجرایی Cyberpunk از GPUOpen بود. این بررسی می کند که آیا پردازنده AMD Ryzen معتبر است یا خیر و در صورت وجود ، تعداد رشته های زمانبندی که بازی می تواند به پردازنده بدهد را محدود می کند. این کد مزایایی را به همراه دارد و گنجاندن آن در بازی نمونه ای از سوگیری اینتل نیست ، اما CD Projekt Red باید آن را به عنوان بخشی از بهینه سازی های خود برای Ryzen تغییر داده باشد.

  رفع سریع آن ساده است تغییر یک خط در قسمت متخلف بازی را قادر می سازد حداکثر تعداد رشته ها را به پردازنده اختصاص دهد. در هر پردازنده AMD ، این باعث افزایش استفاده می شود. بیش از صد مراجعه کننده مجدد این راه حل را امتحان کرده و گزارش داده اند که میزان استفاده به طور متوسط ​​از 50٪ به 75٪ رسیده است. اگر سیستم از تنگننده پردازنده بود بیشتر. بهبود عملکرد مربوطه متغیرتر بود ...

  https://techbord.com وصله Reddit برای Cyberpunk 2077 سود پردازشی دو رقمی را در پردازنده های AMD به دست می آورد

  اول از همه ، پردازنده های بزرگ با هسته بالا به هیچ وجه از این رفع مشکل بهره مند نمی شوند. 16-هسته R9 5950X در هنگام کار کردن ، در واقع عملکرد کاهش یافته است ، احتمالاً به دلیل اشتراک موضوعات در اطراف ، آنها را به هسته های بدتر اختصاص داده و شانزده مورد برای همه رشته ها کافی بوده است. در پردازنده های دوازده هسته ای ، فقط وقتی سیستم از تنگننده پردازنده بود ، این سود کمی سود می برد. یک ردیتور با 3700X گزارش داد که هنگام رانندگی از 60 فریم در ثانیه به 70 فریم در ثانیه می پرد. یک کاربر با R5 3600 از افزایش 20 فریم در ثانیه در 1٪ پایین خبر داد ، در حالی که دیگری از این تقویت کننده برای بهبود تنظیمات خود استفاده کرد. آنها از fps 50-fsh در تنظیمات بالا ، بدون ردیابی اشعه و با DLSS ، به fps 60-fsh با همه چیز در ultra و ردیابی اشعه در متوسط ​​تبدیل شدند.

  Redditor دیگر از 60 فریم در ثانیه به 75- رسید 80 فریم در ثانیه با این حال دیگری از پرش از 35 به 45 فریم در ثانیه هنگام دویدن و پرش از 40 به 55 فریم در ثانیه در حالت ایستاده گزارش داد. کاربر دیگری گزارش داده که در مناطق شلوغ 60 فریم در ثانیه دریافت می کند ، زمانی که قبلاً به 40 فریم در ثانیه کاهش می یافتند. کاربرانی که پردازنده کمتری دارند ، مانند R5 2600 ، دریافتند که با استفاده از رفع مشکل ، بازی "در نهایت قابل پخش" است و در سناریوهای بسیار محدود CPU ، این اصلاح می تواند تا 25-30٪ پیشرفت داشته باشد.

  < مسلماً ، اینها معیارهای علمی نیستند. هنوز فرصتی برای انجام آزمایشات مناسب نبوده است ، اما انتظار داریم در چند روز آینده اعداد دقیق تری نشان داده شوند. ما احتمالاً می توانیم این مشکل را به عنوان بخشی از آزمایشات CPU Cyberpunk 2077 آینده نیز آزمایش کنیم. با این حال ، به نظر می رسد که برای اکثر کاربران Ryzen ، استفاده از این رفع مشکل بهبود عملکرد را فراهم می کند ، که بعضاً معادل افتادن از تنظیمات بالا به متوسط ​​است.

  نحوه اعمال اصلاح

  ما لزوماً خودتان توصیه نکنید که تعمیر را انجام دهید ، اما مسلماً آسیب جدی به پرونده های بازی بسیار سخت خواهد بود ، بنابراین اگر دوست دارید تینگرینگ کنید و پردازنده Ryzen دارید ، ادامه دهید. اگر هرچند مشتاق نیستید ، نگران نباشید ، ما انتظار داریم CD Projekt Red به زودی خود یک پچ رسمی صادر کند.

  در اینجا دستورالعمل های گام به گام وجود دارد ، با مجوز از u / chaosxk:

  ویرایشگر hex HxD را بارگیری کنید. پرونده اجرایی (.exe) Cyberpunk 2077 خود را پیدا کنید. از پرونده پشتیبان تهیه کنید. اجرایی را کلیک کرده و روی HxD بکشید. CTRL + F را فشار دهید و ستون بالای کادر گفتگو را به مقادیر hex تغییر دهید. 75 30 33 C9 B8 01 00 00 00 0F A2 8B C8 C1 F9 08 را وارد کنید. EB 30 33 C9 B8 01 00 00 00 0F A2 8B C8 C1 F9 08 را کپی کنید. روی کد برجسته شده 75 in در HxD راست کلیک کرده و کد EB را جایگذاری کنید. ذخیره را کلیک کنید.

  در اینجا نمایش ویدیویی نشان داده شده است:

  ما مطمئن نیستیم که چه کسی این ویدیو را ساخته است.

  اگر این مشکل را حل کردید ، درباره نتایج خود نظر دهید.

خبرهای دیگر از سخت افزار