techbord.com هشدار می دهد که کمبود RTX 3000 در این سه ماهه حتی بدتر شود

اکثر گیمرهای رایانه های شخصی هنوز با حسادت از کسانی که موفق به گرفتن کارت گرافیک سری RTX 3000 شده اند چشم پوشی می کنند ، اما امید بود که مشکلات عرضه در این سه ماه کاهش یابد. متأسفانه ، یک گزارش جدید ادعا می کند که در دسترس بودن خط Ampere انویدیا در کل Q1 بدتر می شود.

همانطور که توسط Tom’s Hardware گزارش شده است ، خرده فروش Alternate ، که در چندین کشور اروپایی فعالیت می کند ، در مورد وضعیت کابوس مصرف کنندگان هنگام خرید کارت RTX 30xx با انویدیا صحبت کرد. نکته اصلی این است که اوضاع از بد به بدتر پیش می رود.

جایگزین در مورد هر یک از محصولات RTX 3000 س askedال کرد. به نظر می رسد که جدیدترین کارت های RTX 3080 و RTX 3060 Ti با سخت افزارهای سخت افزاری در تولید هر دو کارت تحویل چندانی از تولیدکنندگان همراه با تعداد زیادی سفارش باز وجود ندارد.

"احتمال یک RTX 3080 ، به ویژه برای سفارشات جدید ، تقریباً صفر است "، می نویسد Alternate. "متأسفانه ، به دلیل نیروهای بازار ، قیمت سفارشات جدید در آینده نزدیک افزایش خواهد یافت. "

در حالی که عرضه RTX 3070 و RTX 3090 نیز رنج می برد ، تعداد افراد در انتظار لیست این کارتها آنقدرها بالا نیست. در مورد اخیر ، بسیاری از شرکت های بزرگ مجبور شده اند تولید وسایل نقلیه را در کارخانه های خود کاهش دهند یا مکث کنند.

مشکلات ناشی از تقاضای بیش از حد تقاضا قرار است این سه ماه با آغاز سال جدید چین بیشتر شود. در 12 فوریه ، در آن زمان بسیاری از کارخانه های کشور بین یک تا دو هفته تعطیل می شوند. علاوه بر این ، کمبود مواد اولیه مورد استفاده برای تولید کارت های گرافیک وضعیت را بدتر می کند.

https://techbord. com به خرده فروش هشدار می دهد که در این سه ماه کمبود RTX 3000 حتی بدتر شود

اگر همه اینها کافی نبود ، افزایش قیمت رمزنگاری به معنای بسیاری از کسانی است که در لیست انتظار کارت RTX 30xx قرار دارند معدنچیانی هستند که می خواهند آنها را به سکوهای خود اضافه کنند. برخی با خرید لپ تاپ های جدید Ampere و استفاده مجدد از آنها برای استخراج Ethereum ، کمبودها را دور می زنند.

همانند بسیاری از محصولات با تقاضای پیشرفته ، eBay همچنان بهترین ، البته بسیار گران تر ، برای تأمین RTX 3000 است. اسکالپرها بیش از 53000 کارت Nvidia / AMD جدید به ارزش 65 میلیون دلار فروخته اند و میانگین قیمت آنها در حال افزایش است.

با وجود کمبودها ، کارتهای آمپر بیشتر در جدیدترین نظرسنجی بخار ظاهر شدند. ما حتی شایعاتی درباره راه اندازی مجدد RTX 2060 و RTX 2060 Super انویدیا برای رفع برخی از تقاضاها شنیده ایم ، هرچند بعید به نظر می رسد.

هشدار می دهد که کمبود RTX 3000 در این سه ماهه حتی بدتر شود
hardware/هشدار-می-دهد-که-کمبود-rtx-3000-در-این-سه-ماهه-حتی-بدتر.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Diablo II: Resurrectioned با پرونده های بازی ذخیره شده 20 ساله سازگار خواهد بود
techbord.com حمل جهانی ساعت های هوشمند به دلیل همه گیر شدن در اکثر مواقع در سال 2020 ثابت بود
techbord.com مایکروسافت به مشکل عدم پاسخگویی در کنترل کننده های جدید Xbox اذعان کرده و در حال رفع مشکل است
techbord.com RedMagic 6 نوبیا دو رکورد گوشی هوشمند را می شکند: یک صفحه 165 هرتز و 18 گیگابایت RAM
techbord.com اواخر امسال Google به یک چرخه انتشار سریعتر برای Chrome در حال حرکت است
techbord.com Razer از عینک های هوشمند Anzu خود با بلندگوهای یکپارچه رونمایی کرد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.