خبر

 • تک بورد - هشدار معامله: SSD های Sabrent امروز در آمازون تا نصف تعطیل هستند

  هشدار معامله: SSD های Sabrent امروز در آمازون تا نصف تعطیل هستند
  1 روز و 14 ساعت قبل

  برداشت ویرایشگر: درایوهای حالت جامد SATA III عملکرد قابل توجهی نسبت به همتایان هارد دیسک سنتی خود دارند اما اگر به دنبال سریعترین تجربه هستید ، یک SSD PCIe 4.0 M.2 همان چیزی است که می خواهید. این درایوها چندین برابر حتی از SSD های سطح بالای SATA III سریع تر هستند و می توانند به عنوان یک پایه عالی برای ساخت یا ارتقا next بعدی شما عمل کنند.

  کسانی که در این فصل تعطیلات به فکر ذخیره سازی سریع با سرعت بالا هستند ، خوش شانس هستند زیرا آمازون در حال حاضر طیف وسیعی از درایوهای حالت جامد Sabrent PCIe 4.0 را با تخفیف های جذاب ارائه می دهد.

  مهمترین نکته بدون شک این است 1TB Rocket NVMe 4.0 M.2 2280 Extreme Performance SSD. این درایو که با قیمت 229.99 دلار در وب سایت Sabrent ثبت شده است ، می تواند از طریق آمازون فقط با 149.99 دلار همراه با ارسال پرایم رایگان یک روزه برای مشترکان انجام شود. (بخوانید) و 4400 مگابایت بر ثانیه (بنویسید) هنگام استفاده با برد سازگار با PCIe 4.0. در تابلوهای PCIe Gen 3 ، کاربران می توانند سرعت حداکثر 3400 مگابایت بر ثانیه (خواندن) و 3000 (نوشتن) را انتظار داشته باشند.

  https://techbord.com هشدار معامله: SSD های سابرانت امروز در آمازون تا نصف تعطیل هستند

  Sabrent همچنین استفاده از هیت سینک را به شدت ممنوع می کند تا از خنک کننده های حرارتی جلوگیری کند و حداکثر عملکرد را داشته باشد. حتی ممکن است هدایت برخی از خنک کننده های فعال به سمت هیت سینک برای افزایش پتانسیل خنک سازی آن فکر بدی نباشد.

  در صورت عدم نیاز به یک ترابایت کامل فضای داخلی ، درایو 500 GB Rocket NVMe PCIe 4.0 Sabrent علامت گذاری شده است به 89.99 دلار. در انتهای طیف ، نسخه 2 ترابایتی وجود دارد که دارای هیت سینک با قیمت 314.99 دلار است.

  در هر صورت ، این معاملات روزانه است ، بنابراین حدود 12 ساعت وقت دارید تا ماشه را بکشید و قفل کنید در پس انداز.

  تصویر با مجوز از zaidi razak

خبرهای دیگر از سخت افزار