techbord.com هر ثانیه 842 تراشه Arm در پایان سال 2020 ساخته شد

به عنوان بخشی از آخرین گزارش سه ماهه خود ، Arm نشان داده است که محبوبیت طرح های پردازنده آنها به طور تصاعدی افزایش یافته است. شرکای تولیدی محموله های 6.7 میلیارد تراشه ای را بر اساس طرح های Arm ثبت کرده اند که تقریباً 842 تراشه در هر ثانیه تولید می شود ، که بی سابقه است.

Arm بزرگترین طراح پردازنده های جهان است ، اگر فروش طرح های آنها به جای تعداد طرح های تولید شده آنها حساب شود: سری GPU Mali نسبتاً باریک آنها ، فقط شامل نه مدل است اما تعداد آنها بوده است. یک پردازنده گرافیکی حمل و نقل از سال 2015. اگر Arm فقط محبوب ترین محصول خود ، سری CPU Cortex-M را به فروش برساند ، آنها هنوز هم بزرگترین طراح پردازنده های جهان هستند. سه ماهه گذشته ، 4.4 میلیارد طرح Cortex-M به بازار عرضه شده است.

محبوبیت طرح های Cortex-M مرموز نیست و موفقیت گسترده تر Arm نیز نیست. در حوزه اینترنت اشیا ، مقرون به صرفه ترین و کارآمدترین گزینه Cortex-M است. سری Arm's Cortex-A اساس کلیه پردازنده های گوشی های هوشمند را تشکیل می دهد و سری Cortex-R آنها برنامه های مهم مانند تجهیزات پزشکی را پوشش می دهد. رنه هاس ، رئیس گروه محصولات IP در Arm می گوید ، از "ابر رایانه شماره یک جهان تا کوچکترین دستگاههای بسیار کم مصرف" ، Arm در این راه پیچیده است. و او اغراق نمی کند.

https://techbord.com هر ثانیه 842 تراشه بازو در پایان سال 2020 ساخته می شود

اما هاس موفقیت های اخیر آرم را به تیم خودش نسبت نمی دهد. درعوض ، وی محموله های اخیر را "گواهی بر نوآوری باورنکردنی شرکای [Arm's]" می نامد و اشاره به 530 مجوز دهنده دارد که از طرح Arm برای تولید محصولات خود استفاده می کنند. هرچند چاپلوسی را کم کنید و او واقعاً مدل تجاری Arm را اعتبار می دهد.

نزدیکترین مقایسه ممکن است یک برچسب ضبط باشد. بازو محصولی تولید نمی کند و همچنین بلافاصله طرح آنها قابل تولید نیست. آنها اساسی ترین طرحهای هسته پردازنده را به همراه حق ثبت اختراع و نرم افزار به سایر شرکتها مجوز می دهند تا در محصولات ادغام شوند. به عنوان مثال ، اپل ، سامسونگ و کوالکام از طراحی Arm یکسان برای تولید پردازنده های مختلف متفاوت با اسمارت فون استفاده می کنند. پذیرش محصولات Arm در سال 2021. Arm احتمالاً مانند گذشته که اولین اجرای اصلی لپ تاپ خود را در MacBooks و یکپارچه سازی عمده در سرورهای آمازون مشاهده کرد ، همچنان در بازارهای جدید نفوذ خواهد کرد.

Arm's نتایج قوی سه ماهه چهارم خبر خوبی برای این شرکت است ، اما آنها فشار بیشتری بر خرید نزدیک توسط انویدیا وارد کرده اند - اطلاعات بیشتر درباره آن را اینجا بخوانید.

اعتبار تصویر: Fritzchens Fritz ، Umberto

هر ثانیه 842 تراشه Arm در پایان سال 2020 ساخته شد
hardware/هر-ثانیه-842-تراشه-arm-در-پایان-سال-2020-ساخته.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com هنری کاویل فرمانده شپارد است؟ پست اینستاگرام به پروژه مخفی Mass Effect اشاره دارد
techbord.com پاره شدن صفحه یا تأخیر ورودی؟ به Vsync یا نه به Vsync؟
techbord.com آزمایشگاه پیشرانش جت (JPL) تخم مرغ عید پاک را در چتر نجات مریخ نورد ناسا پایداری پنهان کرد
techbord.com سونی قصد دارد موارد انحصاری PlayStation بیشتری را از جمله Days Gone به کامپیوتر وارد کند
techbord.com ثبت اختراع EA روش دور زدن زمان بارگیری و نصب بازی را مشخص می کند
techbord.com نشت Google Pixel 5a ویژگی ها و طراحی آشنا را نشان می دهد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.