نینتندو به کاربران سوییچ در مورد اثرات تراکم هشدار می دهد

PSA: دارندگان Nintendo Switch معمولاً نگران مشکلاتی مانند رانش چوب بدنام Joy-Con سیستم یا شاید محافظت از صفحه نمایش در برابر آسیب هستند. نگرانی در مورد تراکم نادر بوده است. با این حال، به نظر می رسد که این یک مشکل واقعی برای پشتیبانی نینتندو برای هشدار به کاربران است.

کانال پشتیبانی ژاپنی نینتندو این هفته توییت کرد که دارندگان سوییچ باید مراقب تراکم و خاموش کردن کامل کنسول باشند – نه اینکه آن را در حالت خواب قرار دهند – در صورت بروز مشکل. مشخص نیست که چرا نینتندو اخیراً با نزدیک شدن به ششمین سالگرد تولد سوییچ این هشدار را صادر کرده است.

این شرکت می‌گوید مراقب قطرات آب باشید، زیرا تغییرات سریع دما در محیط اطراف می‌تواند به کنسول آسیب برساند. این توییت شامل نقاشی هایی است که قطرات آب را روی صفحه نمایش سوییچ نشان می دهد، اما نینتندو مشخص نمی کند که آیا نگران رطوبت بالای صفحه نمایش است که به داخل سیستم می رود یا هوای داخل سوییچ متراکم می شود و به قطرات آب تبدیل می شود.

اگر کاربران قطرات را ببینند، این شرکت می‌گوید که باید سوییچ را تا زمانی که خشک شود در یک اتاق گرم بیاورند، این نشان می‌دهد که نینتندو در حال حاضر نگران حمل واحدها از ساختمان‌های گرم‌شده به هوای زمستانی در فضای باز است. تراکم داخلی ممکن است بعید باشد زیرا چنین سخت افزاری طوری طراحی شده است که جریان هوای شفافی از داخل به بیرون داشته باشد و استفاده از آن به طور طبیعی گرما تولید می کند. 、ゲーム機に結露が起"る"とがあります。 結露が起きた\'合は、電源\'OFFに-て、\'\'が乾くまで-かい部屋に置いてくだ*い。電源OFFの-*については、"ちらのQ&A\'"覧くだ*い。 https://t.co/R3XKSzvXgP pic.twitter.com/k3ZmEs 23، 2023

این توییت همچنین حاوی پیوندی است که به دستورالعمل‌هایی برای خاموش کردن کامل سوئیچ منجر می‌شود. احتمالاً اکثر کاربران از قبل می‌دانند که دکمه پاور را برای سه ثانیه فشار دهند، سپس Power Options > Turn Off را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید با نگه داشتن دکمه پاور به مدت 12 ثانیه، سیستم را مجبور به خاموش کردن کنید.

در همین حال، یک شرکت کوچک از چین شروع به ارائه راه‌حلی برای بدنام‌ترین مشکل سیستم - Joy - به صاحبان سوئیچ کرد. رانش چوب باهم. کاربران می‌توانند چوب‌های آنالوگ جدیدی را از GuliKit خریداری کنند که از حسگرهای جلوه هال استفاده می‌کنند، که مستعد دریفت نیستند.

در سایر اخبار سوییچ، منابع به بلومبرگ گفته‌اند که نینتندو قصد دارد تولید سیستم را افزایش دهد. در میان تقاضای بالا با وجود سن بالا. این شرکت احتمالاً انتظار دارد با انتشار بازی موردانتظار The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom در 12 مه، تقاضا افزایش بیشتری پیدا کند.

اگر تولید افزایش یابد، احتمالاً گمانه زنی ها مبنی بر اینکه نینتندو می تواند به زودی یک محصول را معرفی کند، خاموش خواهد شد. جانشین سوییچ، حداقل در حال حاضر. این شرکت این سیستم را در آوریل 2017 راه‌اندازی کرد و تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند که پیگیری آن تا سال 2024 برسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *