خبر

 • تک بورد - نگاهی به Alchemist اینتل بیندازید ، طلسم اولین GPU های Arc آن

  نگاهی به Alchemist اینتل بیندازید ، طلسم اولین GPU های Arc آن
  23 روز و 18 ساعت قبل

  ماه گذشته ، اینتل رسماً نام تجاری کارت گرافیک محرمانه خود را برای مصرف کنندگان اعلام کرد - Intel Arc. به نظر می رسد نام رمزهای نسل اول و سخت افزارهای آینده مستقیماً از یک بازی D&D گرفته شده است ، و اکنون ما نگاه بهتری به طلسم رسمی اولین سری پردازنده های گرافیکی Arc داریم: کیمیاگر.

  در مصاحبه با HotHardware ، مدیر ارشد بازاریابی محصولات گرافیکی اینتل ، Martyn Stroeve ، و مدیر ارشد Graphics Tech Analysis ، Scott Wasson ، تفکر پشت نام تجاری Arc ، از جمله الهام بخش آن را توضیح داد. نام. استروو توضیح می دهد که این اصطلاح به این دلیل انتخاب شده است که دارای معانی متعددی است ، از جمله اتصال انرژی بین دو نقطه ، یک ظرف و یک قوس داستان.

  اسامی رمزهای اینتل برای نسل بعدی Xe-HPG ممکن است از صفحه انتخاب شخصیت RPG تهیه شده باشد: Alchemist ، Battlemage ، Celestial و Druid. کیمیاگران ، که تلاش کردند فلزات معمولی را به طلا تبدیل کنند ، مانند بازی های دروید ، در بازی های نقش آفرینی یک منظره رایج هستند. در همین حال ، Battlemage بیشتر به عنوان یک کلاس در بازی های مختلف Elder Scrolls شناخته می شود و طرفداران مارول Celestials را به عنوان موجوداتی شبیه خدا که از دهه 1970 در کمیک ها ظاهر شده اند ، می شناسند. آنها Eternals و Deviants را ایجاد کردند که هر دو در فیلم Eternals مارول آینده ظاهر می شوند.

  https://techbord.com نگاهی به کیمیاگر اینتل بیندازید ، طلسم اولین GPU های Arc آن

  کاراکتر اینتل خود را انتخاب کنید

  اینتل به ما نگاهی گذرا کرده بود در طراحی شخصیت ها (بالا) در طول ارائه ماه گذشته در روز معماری 2021. در مصاحبه HotHardware ، استروو تصویر بزرگتری از طلسم کیمیاگر را منتشر کرد. او همچنین پیشنهاد کرد که اینتل می تواند کالاهایی مانند تی شرت هایی با ویژگی های Arc خود را روانه بازار کند. چنین روشی در بین بسیاری از شرکت ها رایج است. MSI تعدادی محصول دارد که شامل طلسم خوش شانس Dragon Lucky است ، از جمله چهره ها ، حلقه های کلیدی و کلاه.

  https:/ /techbord.com نگاهی به کیمیاگر اینتل بیندازید ، طلسم اولین پردازنده های گرافیکی Arc آن

  خط Arc اینتل چشم انداز هیجان انگیزی برای گیمرها است ، زیرا اولین سری کیمیاگر شایعه شده است آنقدر قدرتمند باشد که بتواند در ابتدای سال آینده با RTX 3070 و AMD's Radeon 6800 XT رقابت کند. این شرکت همچنین دارای راه حل فوق نمونه گیری مبتنی بر هوش مصنوعی است-Xe Super Sampling (XeSS)-برای استفاده از DLSS Nvidia و FSR AMD ، و درایورهای Arc شامل ابزارهای اورکلاک داخلی هستند.

  همه تصاویر: HotHardware

خبرهای دیگر از سخت افزار