خبر

 • تک بورد - نمونه Intel Alder Lake-P در بنچمارک های فاش شده از M1 Pro و M1 Max اپل پیشی گرفته است.

  نمونه Intel Alder Lake-P در بنچمارک های فاش شده از M1 Pro و M1 Max اپل پیشی گرفته است.
  14 روز و 16 ساعت قبل

  اینتل می‌گوید که آماده است تا با پردازنده‌های Alder Lake آینده خود را به تندر برساند. با قضاوت بر اساس آخرین افشای اطلاعات، این شرکت ممکن است واقعاً چیزی برای اثبات در زمینه عملکرد داشته باشد، حتی اگر به قیمت مصرف انرژی بالا باشد. اگر عملکرد به ازای هر وات را نادیده بگیرید، CPU پرچمدار موبایل آینده اینتل می تواند خود را در برابر M1 Max و M1 Pro اپل حفظ کند، که این کار کوچکی نخواهد بود.

  هفته گذشته، شخصی یک نمونه مهندسی Intel Alder Lake-P را آزمایش کرد و اولین نگاهی به آنچه که Team Blue برای افرادی که با لپ‌تاپ کار می‌کنند و بازی می‌کنند را به ما نشان داد. پردازنده مورد بحث Core i9-12900H بود که قرار است نسخه چند برابری قفل شده پردازنده نوت بوک پرچمدار نسل دوازدهم اینتل باشد. این یک بخش 14 هسته‌ای و 20 رشته‌ای است که می‌تواند تا دو برابر در حجم‌های کاری بازی قدرتمندتر از پردازنده‌ی مرکزی Core i9-11980HK (Tiger Lake) نسل یازدهم اینتل باشد.

  با تشکر از دوستان Wccftech. ، ما یک معیار جداگانه برای بررسی داریم و این بار Core i9-12900HK ستاره ادعایی این نمایشگاه است. این نسخه رام نشده Core i9-12900H خواهد بود که کاربران می توانند از طریق اورکلاک دستی به ارتفاعات جدیدی برسند. اما مهمتر از آن، به نظر می رسد که کاملاً مطلوب با آخرین چیپست های سفارشی مبتنی بر Arm اپل - M1 Pro و M1 Max، که هر دو دارای یک CPU 10 هسته ای با هشت هسته عملکرد و دو هسته کم مصرف هستند، مقایسه می شود. >

خبرهای دیگر از سخت افزار