techbord.com نمونه مهندسی پردازنده 10 نانومتری Alder Lake-S اینتل در پایگاه داده Geekbench مشاهده شد

امتیازات Geekbench 5 برای پردازنده آینده Alder Lake-S اینتل به صورت آنلاین افزایش یافته است. معیارها زیر ستاره ای هستند اما از یک نمونه مهندسی اولیه (ES) دور از انتظار نیستند. عمدتا این مشاهده همان چیزی را که قبلاً به آن مشکوک بودیم تأیید می کند و احتمال انتشار Q4 2021 را تقویت می کند.

مشاهده دیگری از پردازنده گریز ناپذیر نسل 12th Alder Lake-S اینتل مشاهده شده است. سخت افزار قابل توجهTum_Apisak نمرات معیارهای سیلیکون را که در پایگاه داده Geekbench بارگذاری شده بود عصر دوشنبه مشاهده کرد.

نتایج Geekbench 5 آن را با 16 هسته / 24 رشته با سرعت 1.4GHz لیست می کند ، مطابق با مشاهده قبلی در پایگاه معیار SiSoft Sandra در ماه اکتبر. پردازنده Alder Lake امتیاز 996 را در آزمون های تک هسته ای و 6931 را برای چند هسته ای کسب کرده است. عملکرد هیجان انگیز نیست ، اما بخاطر داشته باشید که این نمونه مهندسی بسیار اولیه است. احتمالاً سرعت کلاک تولید اینتل بسیار بالاتر است.

https://techbord.com Intel 10 نانومتری نمونه مهندسی پردازنده Alder Lake-S در پایگاه داده Geekbench مشاهده شد

تاکنون ، جزئیات مربوط به سری پردازنده های نسل بعدی Alder Lake اینتل مبهم بوده است. در ماه مه ، نشت زنجیره تامین نشان داد که چیپست جدید از سوکت LGA 1700 پشتیبانی می کند. ماه بعد ، یک یادداشت داخلی درز شده از اینتل سوئیچ را تأیید کرد. عکسها نیز در ماه اکتبر منتشر شد که نشان دهنده همین مقدار است. آزمایش های Geekbench بر روی مادربرد سوکت Intel Alder Lake-S ADP-S DDR4 CRB LGA 1700 انجام شد.

نشت های قبلی نشان می داد که این تراشه Alder Lake-S شامل هشت هسته Golden Cove با 16 نخ و هشت Gracemont است. هسته های دارای هشت نخ. این پیکربندی شبیه به طراحی بزرگ Arm.'s.LITTLE است که هشت هسته پرقدرت را با هشت هسته کم مصرف ترکیب می کند. این پردازنده همچنین دارای 30 مگابایت حافظه پنهان L3 و 12.5 مگابایت حافظه نهانگاه L2 است. iGPU دارای 256 هسته سایه بان با فرکانس 1.15 گیگاهرتز است که با موتور گرافیکی Xe LP اینتل کار می کند.

ما هنوز هیچ خبر رسمی در مورد بازه زمانی احتمالی تولید و انتشار نداریم ، اما همانطور که شروع به دیدن ES می کنیم نسخه هایی که ظاهر می شوند ، ما گمان می کنیم اینتل برای اواخر سال 2021 تیراندازی می کند.

نمونه مهندسی پردازنده 10 نانومتری Alder Lake-S اینتل در پایگاه داده Geekbench مشاهده شد
hardware/نمونه-مهندسی-پردازنده-10-نانومتری-alder-lake-s-اینتل-در.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com مایکروسافت اکسچنج برای هک 30000 نامه الکترونیکی سازمان ایالات متحده سو استفاده کرد
techbord.com با FCC تماس بگیرید تا تعریف اینترنت
techbord.com در حالیکه صنعت نیمه هادی آن افزایش یافته است ، چین از تراشه های پیر استفاده خواهد کرد
techbord.com این بسته هک اخلاقی با تخفیف 98 درصدی به فروش می رسد
techbord.com سامسونگ و Mastercard به طور مشترک در حال تهیه کارت پرداخت بیومتریک هستند
techbord.com اپل می گوید که iOS 14.5 به کاربران امکان تنظیم یک پخش کننده موسیقی پیش فرض را نخواهد داد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.