خبر

 • تک بورد - نقشه راه Seagate به دیسک های سخت بیش از 100 ترابایت مسیر نمودار می دهد

  نقشه راه Seagate به دیسک های سخت بیش از 100 ترابایت مسیر نمودار می دهد
  23 روز و 15 ساعت قبل

  رو به جلو: به عنوان یک علاقه مند به سخت افزار ، احساس کرده است که مدتی است که هارد دیسک ها در حال اجرا کمانچه دوم به درایوهای حالت جامد هستند. اما حقیقت این است که ظرفیت و هزینه مالکیت آنها را در مرکز داده حفظ کرده و حداقل تا دهه آینده ادامه خواهد داد.

  Seagate در جریان رویداد تحلیل گر مجازی اخیر خود ، یک نقشه راه تجدید نظر شده در مورد هارد دیسک را به اشتراک گذاشته است که طرح هایی برای ذخیره سازی سنتی در حال چرخش را ترسیم می کند. به ضبط مغناطیسی به کمک گرما (HAMR) برای افزایش ظرفیت. گزارش شده است که این شرکت از ژانویه حمل مدل های 20 ترابایتی مبتنی بر فناوری HAMR را آغاز کرده است ، اگرچه بزرگترین درایوهایی که در حال حاضر می توانم برای فروش به مصرف کنندگان پیدا کنم 18 ترابایت است.

   https://techbord.com Seagate نقشه راه مسیر نمودارها به هارددیسک های بیش از 100 ترابایت

  در هر نقشه راه ، HAMR درایوهای بیش از 30 ترابایت را در تقویم سال 2023 فعال می کند ، با درایوهای 50+ TB در سال 2026 عرضه خواهد شد. بعداً ، رسانه کاملاً الگویی (BPM) به افزایش تراکم و فشار بیشتر حتی تا 120+ TB و بعد از 2030 کمک خواهد کرد.

  اطلاعات بیشتری در حال ایجاد است اکنون بیش از هر نقطه از تاریخ ، دوباره به عنوان یک مصرف کننده مشتاق و عادی ، اغلب احساس می کنم که عکس این قضیه صادق است. تمام نیازهای مصرف موسیقی و فیلم من با خدمات پخش جریانی برطرف می شود ، و نیازی به ایجاد یا جستجوی یک کاتالوگ محلی را لغو می کند. بیشتر عکسهای من اکنون در تلفن های هوشمندم زندگی می کنند و من هم اهل بازی نیستم ، بنابراین هیچ یک از این وظایف برای جای خالی کامپیوتر من رقابت نمی کنند.

  شما چطور؟ آیا متوجه شدید که به فضای دیسک شما نسبت به سال گذشته بیشتر یا کمتر احتیاج دارید؟

  حسن نیت ارائه دهنده مجوز Masthead Piotr Zajda

خبرهای دیگر از سخت افزار