خبر

 • تک بورد - نشت نشان می دهد اورکلاک پردازنده Core i9-12900K Alder Lake اینتل به 5.2 گیگاهرتز آن را به یک بخاری فضا پیشرفته تبدیل می کند

  نشت نشان می دهد اورکلاک پردازنده Core i9-12900K Alder Lake اینتل به 5.2 گیگاهرتز آن را به یک بخاری فضا پیشرفته تبدیل می کند
  19 روز و 6 ساعت قبل

  اینتل می گوید که عملکرد AMD در Alder Lake به پایان رسیده است ، اما آنچه باید منتظر ماند این است که آیا این امر به قیمت مصرف برق بیشتر خواهد بود یا خیر ، که به نوبه خود خنک کننده بهتری را می طلبد. اگر آخرین نشتی از چین در راه باشد ، CPU پرچمدار نسل دوازدهم حتی با وجود اورکلاک خفیف در هسته های P خود ، یک گرمکن فضایی پیشرفته خواهد بود.

  اینتل می تواند پردازنده های Alder Lake-S خود را در هفته آینده برای علاقه مندان نشان دهد ، اما جریان مداوم نشت ها به آرامی قطار تبلیغاتی را از صخره بیرون می کشد. پردازنده مرکزی Core i9-12900K در مجموعه ای از معیارها مشاهده شده است که در آن دندان های خود را به پردازنده AMD Ryzen 9 5950X AMD نشان می دهد ، اما یک جزئیات جالب در کل آن وجود ندارد-مصرف برق.

  در حال حاضر هیچ رازی وجود ندارد که اینتل می خواهد پس از از دست دادن آن به AMD ، تاج عملکرد را در فضای پردازنده رومیزی به دست آورد ، زیرا CPU های سری Ryzen 5000 این شرکت فوق العاده برتر هستند. پت جلسینگر ، مدیرعامل اینتل اخیراً گفته است که در حالی که AMD در چند سال گذشته توانسته است نظرات بیشتری را در بین مصرف کنندگان و شرکت ها به دست آورد ، اما با ورود Alder Lake و Sapphire Rapids این امر به زودی پایان می یابد.

  https://techbord.com نشت نشان می دهد که اورکلاک پردازنده مرکزی Intel i's Core i9-12900K Alder Lake به 5.2 گیگاهرتز آن را به یک بخاری فضایی پیشرفته تبدیل می کند

  با توجه به نشت کاربر بیلیبیلی که ادعا می کند نمونه واجد شرایطی از پردازنده Core i9-12900K اینتل در اختیار دارد ، این شرکت تصمیم گرفته است که پردازنده دیگری را در زمینه خود ایجاد کند. پیگیری عملکرد بالاتر.

  Core i9-11900K (دریاچه موشک) می تواند در طول بار کامل تا 307 وات بکشد ، اما نشت کننده ادعا می کند که Core i9-12900K می تواند در زمان بار کامل به 330 وات برسد. با 5.2 گیگاهرتز در تمام هشت هسته P کار می کند در حالی که هسته های E را بیکار نگه می دارد.

  لازم به ذکر است این یک اورکلاک است که فقط در ولتاژ پایدار است e از 1.385 افشاگر همچنین تصویری از یک معیار CPU-Z منتشر کرد که نشان می دهد چنین اورکلاکی باعث پیشرفت در عملکرد تک هسته ای می شود که انتظار می رود سهام Core i9-12900K نسبت به پردازنده AMD Ryzen 9 5950X AMD به 31 درصد برسد.

  ما نمی دانیم که پلت فرم آزمایشی شامل DDR5 یا DDR4 RAM بود ، اما انتظار می رود هسته های P دارای حداکثر کلاک 5 گیگاهرتز باشند ، بنابراین ممکن است موجودی Core i9-12900K فقط به عنوان در طول کارهای سنگین ، به عنوان سلف Rocket Lake ، که فقط هشت هسته P دارد ، گرسنه است.

خبرهای دیگر از سخت افزار