خبر

 • تک بورد - نشت جدید مشخصات Ryzen 5000G APU آینده را نشان می دهد

  نشت جدید مشخصات Ryzen 5000G APU آینده را نشان می دهد
  20 روز و 11 ساعت قبل

  خانواده AMD Ryzen 5000 بدون راه اندازی چند APU برای سازندگان سیستم کامل نمی شود ، اما این شرکت هنوز به طور رسمی اعلام نکرده است. درز اطلاعاتی که تاکنون انجام شده نشان می دهد این تراشه ها برای افرادی که به کارت گرافیک یا راه حلی برای توقف شکاف نیاز ندارند ، گزینه مناسبی است در صورتی که به راحتی نمی توانند موردی را در لیست خواسته های خود پیدا کنند.

  پس از آشکار کردن پردازنده های رایانه رومیزی و لپ تاپ مورد انتظار Ryzen 5000 ، گام بعدی AMD احتمالاً برخی از APU های Zen 3 را آزاد می کند. اینها اغلب به عنوان گزینه های کم هزینه CPU همراه با گرافیک یکپارچه برای سازندگان سیستم ، OEM ها و افراد با بودجه ارائه می شوند. در حال حاضر آنها حتی ممکن است قلب برخی از بازیکنان کم مشخصات را در طی خشکسالی مداوم GPU که احتمالاً تا سال آینده گسترش خواهد یافت ، آرام کنند.

  اوایل این هفته ، یک تاجر پیش ساخته رایانه شخصی شروع به ارائه خط جدیدی از سیستم های بازی "بدون GPU" برای افرادی که به طور تصادفی کارت گرافیک دارند اما مایل به بقیه سیستم خود هستند. اما برخی از افرادی که قصد دارند اولین رایانه شخصی خود را بسازند ، موفق به یافتن کارت گرافیک سطح پایین نشده اند و تلاش های انویدیا برای انتشار سهام مدل های قدیمی کمتر در برنامه بزرگ کار کرده است. و از آنجا که شرکای AIB مانند Asus ، EVGA و Zotac کارت های خود را گران تر کرده اند ، گرافیک یکپارچه می تواند گزینه خوبی برای افرادی باشد که گیمرهای معمولی هستند.

خبرهای دیگر از سخت افزار