خبر

 • تک بورد - نسل دوم ThinkBook Plus لنوو دارای صفحه نمایش E Ink بسیار بهبود یافته است

  نسل دوم ThinkBook Plus لنوو دارای صفحه نمایش E Ink بسیار بهبود یافته است
  9 روز و 23 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ Lenovo در نمایشگاه Consumer Electronics سال گذشته از ThinkBook Plus رونمایی کرد ، اقدامی کنجکاو در مورد لپ تاپ سنتی که به فکر تجارت است و شامل یک صفحه نمایش 10.8 اینچی E Ink در پشت درب است. در CES مجازی امسال ، لنوو این مفهوم را با دستگاه نسل دوم اصلاح کرد که نسخه اصلی را در چندین دسته بهبود می بخشد.

  Lenovo ThinkBook Plus Gen 2 i دارای صفحه نمایش بزرگتر و صفحه نمایش 12 اینچی لمسی E Ink است که دارای نسبت 68 درصد صفحه نمایش به بدنه و وضوح تصویر 2500 1، 1600 است. مدل سال گذشته فقط نسبت صفحه به بدنه 48 درصد داشت. در سمت مقابل ، یک صفحه LCD 13.3 اینچی با وضوح تصویر 2560 1، 1600 پیکسل به دست می آورید.

  https://techbord.com نسل دوم Lenovo ThinkBook Plus از یک صفحه نمایش E Ink بسیار بهتر استفاده می کند

  این همه تا پردازنده نسل یازدهم Intel Core i7 ، 16 گیگابایت حافظه LPDDR4 تأمین می شود ، گرافیک Intel UHD و حداکثر یک ترابایت SSD 1TB M.2 PCIe. عمر باتری با LCD استاندارد تا 15 ساعت و درصورتی که فقط از صفحه نمایش تک رنگ جوهر استفاده می کنید تا 24 ساعت درجه بندی می شود.

  نقطه کانونی واضح در اینجا نمایشگر خارجی است. Lenovo گفت که رابط کاربری برای افزایش قابلیت استفاده مجدد طراحی شده است ، "اکنون گزینه های انعطاف پذیر برای اجرای برنامه های بهره وری بدون نیاز به باز کردن درب وجود دارد." این یکی از کمبودهای اصلی بود ، بنابراین خوب است که ببینید Lenovo در اینجا به نگرانی های کاربران پرداخته است.

  در مورد محاسن عملی بودن یا نبودن یک صفحه نمایش خارجی ، خوب ، این برای شما مناسب است شما تصمیم می گیرید.

  Lenovo ThinkBook Plus Gen 2 i قرار است در این سه ماه با قیمت 1549 دلار راه اندازی شود.

خبرهای دیگر از سخت افزار