خبر

 • تک بورد - نرم افزار جدید با استفاده از دو معدن ، محدود کننده LHR انویدیا را دور می زند

  نرم افزار جدید با استفاده از دو معدن ، محدود کننده LHR انویدیا را دور می زند
  14 روز و 11 ساعت قبل

  به یاد دارید زمانی که نرم افزار استخراج NBMiner موفق شد قفل 70 درصد از عملکرد استخراج اتریوم سری Lite Hash Rate (LHR) Nvidia را باز کند؟ نرم افزار دیگری ترفند مشابهی را مدیریت کرده است ، اما این طرفدار می تواند بیشتر مورد استقبال طرفداران رمزنگاری قرار گیرد زیرا می تواند دو سکه مختلف را به طور همزمان با تقسیم قدرت 70/30 استخراج کند و در نتیجه از عملکرد کامل استخراج کارت استفاده کند.

  در ماه آگوست ، گزارش شد که NBMiner قادر به دسترسی به 70٪ کارت های Nvidia LHR \ 'حداکثر قفل شده هشیت Ethereum است ، اگرچه توسعه دهندگان توصیه می کنند که برای بهترین ثبات آن را روی 68٪ تنظیم کنید به برآورد شده بود که این ابزار می تواند به RTX 3060 Ti LHR هش تا 41 MH/s بدهد و آن را در همان سطح Radeon RX5600 XT یا GeForce RTX 2070 قرار دهد.

  در حال حاضر ، تام \ 's Hardware گزارش می دهد که یک نرم افزار دیگر با باز کردن عملکرد استخراج کامل کارت LHR فراتر می رود ، اما هشدارهای قابل توجهی وجود دارد.

  با فعال کردن گزینه جدید استخراج دوگانه T-Rex ، کاربران می توانند 30 درصد از عملکرد کارت LHR را برای استخراج اتریوم تنظیم کنند ، در حالی که 70 درصد باقی مانده می تواند به رمزنگاری دیگری مانند Ravencoin برود. به نظر می رسد که شکاف برعکس عمل نمی کند: شما نمی توانید بیش از 30 درصد را به معدن ETH اختصاص دهید ، با وجود اینکه سکه محبوب تری است.

   https://techbord.com نرم افزار جدید محدود کننده LHR انویدیا را با استخراج دوگانه دور می زند

  همچنین توجه داشته باشید که نوع کارت آمپر که شما در اختیار دارید عامل اصلی خواهد بود. استخراج اتریوم و Ergo به 8 گیگابایت VRAM نیاز دارد ، و در اورکلاک شده RTX 3080 Ti ، باید نرخ 35.4 MH/s را برای اولی و 183.3 MH/s را برای دومی دریافت کنید. توسعه دهنده همچنین اظهار می کند که hashrates در حالت استخراج دوگانه بسیار نوسان خواهد کرد. اما جفت کردن ETH با Ravencoin یا Cornflux به بیش از 10 گیگابایت VRAM نیاز دارد ، بیشتر از آنچه در GeForce RTX 3060 Ti و GeForce RTX 3070 وجود دارد.

  خبرهای خوبی برای گیمرها وجود دارد که نگران این هستند که چگونه این کار باعث افزایش فشار بر بازار GPU که در حال حاضر از قیمت بالا و مشکلات موجود رنج می برد: حرکت اتریوم از مدل اثبات کار (PoW) به اثبات سهام (PoS) باید در سال 2021 یا اوایل سال آینده انجام شود. هدف آن کاهش مصرف برق تا 99.95 up و کاهش نیاز به پردازنده های گرافیکی است.

خبرهای دیگر از سخت افزار