خبر

 • تک بورد - میکرون یک مدل 490 دلاری 4 ترابایتی را به سری SSD قابل حمل Crucial X6 خود اضافه می کند

  میکرون یک مدل 490 دلاری 4 ترابایتی را به سری SSD قابل حمل Crucial X6 خود اضافه می کند
  21 روز و 6 ساعت قبل

  نسخه اصلی SQ قابل حمل X6 و جمع و جور Crucial که در ابتدا در ظرفیت های 1 ترابایتی و 2 ترابایتی راه اندازی شده بود ، در هر دو طرف با یک مدل کیف پول پسند 69.95 دلار 500 گیگابایتی و یک مدل بزرگ 489.95 دلار 4 ترابایتی گسترش یافته است.

  نوع جدید 4 ترابایتی مهم SSD قابل حمل میان رده X6 با افزایش سرعت خواندن متوالی نسبت به خواهر و برادر ذخیره کمتر (800 مگابایت بر ثانیه در مقابل 540 مگابایت بر ثانیه) ، اندکی افزایش می یابد ، اگرچه هنوز هم در این مورد خراب است از نظر عملکرد توسط سری X8 رده بالای Crucial و T7 Touch بهترین کلاس سامسونگ که می تواند به 1080 مگابایت در ثانیه برسد.

  این گزینه های NVMe اما در حال حاضر فراتر از 2 ترابایت نیست و همچنین در انواع ذخیره سازی مشابه (2 ترابایت ، 1 ترابایت و مدل 500 گیگابایتی تازه اعلام شده) USB 3.1 Gen 2 مبتنی بر X6 هزینه بر است. مانند درایو قابل حمل سامسونگ ، Crucial X6 همچنین می تواند در برابر قطرات تا 6.5 فوت (روی سطوح فرش شده) مقاومت کند ، اگرچه پوسته پلاستیکی آن احتمالاً در استفاده روزمره از پوشش آلومینیومی خراشیده روی T7.

  https://techbord.com میکرون یک مدل 490 دلار 4 ترابایتی را به سری SSD قابل حمل Crucial X6 خود اضافه می کند

  این درایو از یک درگاه Type-C برای رابط استفاده می کند و دارای یک بدنه جمع و جور سبک 40 گرم برای کاربران در حال حرکت است. با رایانه های شخصی Windows ، Mac ، کنسول های نسل آخر (PS4 / Xbox One) ، دستگاه های Android و iPad Pro مجهز به USB-C سازگار است.

  Crucial برای X6 3 سال ضمانت ارائه می دهد SSD قابل حمل و اکنون انواع جدید آن را در وب سایت رسمی خود و آمازون می فروشد.

خبرهای دیگر از سخت افزار