خبر

 • تک بورد - میکرون در حال ارسال اولین حافظه فلش سه بعدی 176 لایه 3D NAND در جهان است

  میکرون در حال ارسال اولین حافظه فلش سه بعدی 176 لایه 3D NAND در جهان است
  چند ثانیه قبل

  میکرون پیش بینی کرده است که NAND جدید 3D در طیف وسیعی از صنایع از جمله وسایل نقلیه خودمختار ، سیستم های سرگرمی و سرگرمی داخل ماشین و ذخیره سازی موبایل و همچنین درایوهای حالت جامد مشتری / مرکز داده مورد استفاده قرار خواهد گرفت. میکرون حتی یک الگوریتم برنامه ریزی تک گذر را برای ساده سازی ادغام و کوتاه شدن مدت زمان ورود یک محصول به بازار ارائه می دهد.

  این هفته میکرون اعلام کرد که اولین بار حافظه فلش سه بعدی NAND 176 لایه جهان را با حجم زیادی حمل و نقل کرده است.

  این متخصص حافظه آمریکایی گفت که تعداد لایه های جدید آن تقریباً 40 درصد بیشتر از نزدیکترین رقیب آنها است. و از نظر فناوری پیشرفته ترین گره NAND در بازار است. در مقایسه با نسل قبلی 3D NAND خود میکرون ، این حافظه فلش جدید 176 لایه بیش از 35 درصد تأخیر در خواندن و نوشتن را بهبود می بخشد ، که در تسریع عملکرد کلی برنامه بسیار کمک می کند.

  همچنین دارای تقریباً ویژگی 30 درصد کوچکتر از بهترین راه حل های رقبا در کلاس ، باعث می شود ایده آل آن برای استفاده در جاهایی که املاک و مستغلات از حق بیمه برخوردار است ، مناسب باشد. در سنگاپور است و به طور فعال در حال ارسال به مشتریان است. به ما گفته اند که این محصول همچنین در SSD های جدید مصرف کننده با مارک Crucial نیز گنجانده خواهد شد.

  سازنده حافظه در نظر دارد محصولات جدید بیشتری را براساس این فناوری در سال 2021 معرفی کند.

  عکس کوچک از Remus Rigo

خبرهای دیگر از سخت افزار