خبر

 • تک بورد - میکرون تولید حافظه 3D XPoint را متوقف می کند ، امیدوار است که تا پایان سال Fab یوتا را بفروشد

  میکرون تولید حافظه 3D XPoint را متوقف می کند ، امیدوار است که تا پایان سال Fab یوتا را بفروشد
  چند ثانیه قبل

  Micron Technology در حال شستن 3D XPoint است ، فناوری حافظه ای که در سال 2015 در کنار اینتل اعلام کرد. این شرکت تحقیق و توسعه را متوقف کرده و محصولات خود را برای فروش به فروش می رساند. مگر اینکه صاحب جدید خاکستر را جمع کند و کاری انقلابی با آن انجام دهد ، شاید آخرین نسخه XPoint 3D را دیده باشیم. بالاخره شاید اینتل آن را بخواهد؟

  میکرون گفت که بلافاصله ، آنها توسعه 3D XPoint را متوقف می کنند زیرا مشخص کردند که "اعتبار بازار کافی نیست تا سطح بالایی از سرمایه گذاری های مورد نیاز برای موفقیت در تجارت 3D XPoint در مقیاس را توجیه کند."

  < p> علاوه بر این ، این شرکت به دنبال فروش فابریک Lehi ، یوتا است که در حال حاضر به ساخت محصولات 3D XPoint اختصاص یافته است. با هر شانس ، سازنده حافظه امیدوار است که قرارداد فروش را تا پایان سال منعقد کند.

  https: / /techbord.com میکرون تولید حافظه 3D XPoint را متوقف می کند ، امیدوار است که تا پایان سال بتواند یوتا را بفروشد

  با از بین بردن 3D XPoint ، میکرون در حال حاضر آزاد است که روی حافظه و حافظه تمرکز کند. نوآوری های ذخیره سازی برای مرکز داده. به طور خاص ، میکرون در حال تغییر دنده ها به Compute Express Link (CXL) است ، یک رابط کاربری که اخیراً معرفی شده است "اتصال انعطاف پذیر بین محاسبه ، حافظه و ذخیره سازی را امکان پذیر می کند". SSD های مارک Optane و برای اهداف ذخیره سازی. میکرون از گزینه خود برای خرید سهام اینتل در سرمایه گذاری مشترک در سال 2018 استفاده کرد و یک پیشرانه مبتنی بر فناوری ، X100 را ارائه داد ، اما ظاهرا نسخه بسیار محدودی داشت.

  حسن نیت ارائه می دهد تصویر tomeqs

خبرهای دیگر از سخت افزار