خبر

 • تک بورد - مودم های 5G سفارشی داخلی اپل ممکن است با آیفون های 2023 وارد بازار شوند

  مودم های 5G سفارشی داخلی اپل ممکن است با آیفون های 2023 وارد بازار شوند
  15 روز و 10 ساعت قبل

  شایعه سازی: با معرفی M1 SoC اپل ، Mac های مبتنی بر اینتل به زودی به گذشته تبدیل می شوند. شایعات حاکی از آن است که کوالکام بعد از آن در مورد تولیدکنندگان اپل در رتبه بعدی قرار دارد. اپل در حال کار بر روی تراشه مودم 5G جدید با طراحی سفارشی است که باید ظرف چند سال آماده شود.

  طبق گفته Ming-Chi Kuo تحلیلگر اپل ، اپل به زودی مودم های 5G خود را در آیفون ها نصب می کند. در حال حاضر ، این شرکت از تراشه های باند پایه 5G کوالکام در پرچمدار خود استفاده می کند. کوو در یادداشت یک سرمایه گذار که توسط MacRumors مشاهده شده است ، گفت: "تا آماده شدن سیلیکون پایه آن ، که ممکن است" در اولین زمان "باشد ، نباید تغییر کند.

  هنگامی که اپل مودم های Qualcomm را خاموش کرد ، کو می گوید برای جبران سفارشات از دست رفته اپل ، باید وارد بازارهای متوسط ​​به پایین شود.

  https://techbord.com مودم های 5G سفارشی داخلی اپل ممکن است در سال 2023 آیفون وارد شوند

  " ما پیش بینی می کنیم که ‌iPhone از تراشه های پایه 5G باند طراحی اپل برای خود استفاده کند در اوایل سال 2023. از آنجا که فروش اندروید در بازار گوشی های گران قیمت 5G کند است ، کوالکام مجبور می شود برای جبران ضرر سفارشات اپل ، برای سفارشات بیشتر در بازارهای سطح پایین رقابت کند. هنگامی که محدودیت های عرضه بهبود می یابد ، مدیاتک و کوالکام قدرت چانه زنی کمتری نسبت به مارک ها خواهند داشت ، در نتیجه فشار رقابتی به طور قابل توجهی بالاتر در بازار متوسط ​​تا پایین بازار خواهد بود. "

  تغییر نباید تعجب آور باشد. اپل مودم های اینتل را در سال 2018 تخلیه کرد ، اساساً بخش مودم همراه اینتل را از فعالیت خارج کرد. متعاقباً اپل بازوی شکست خورده را به مبلغ 1 میلیارد دلار ربود. علاوه بر این ، MacRumors خاطرنشان می کند که تحلیلگران بارکلی در ماه مارس پیش بینی کرده بودند که اپل تا سال 2023 به مودم های خود تغییر مسیر می دهد.

  Kuo انتظار دارد مودم های اپل دارای سرعت بیشتری و تأخیر بهتر باشند ، از جمله موارد دیگر در مقایسه با پیشنهادات فعلی کوالکام یا اینتل. این فرضیه از آنجا که اپل تمام دارایی های 5G اینتل را خریداری کرده و بیشتر استعداد خود را در تصرف مودم اینتل حفظ کرده است ، چندان قابل قبول نیست. همراهی شایعات برای اپل کار سختی نخواهد بود.

  هرچه شایعات منتشر می شود ، این مورد کاملاً محکم است ، اما بخاطر داشته باشید که اپل رسماً سیلیکون مودم داخلی را تأیید نکرده است.

  اعتبار تصویر: دانیل کنستانت

خبرهای دیگر از سخت افزار