خبر

 • تک بورد - منبع تغذیه 1200W Aorus گیگابایت دارای یک پنل LCD یکپارچه است

  منبع تغذیه 1200W Aorus گیگابایت دارای یک پنل LCD یکپارچه است
  25 روز و 21 ساعت قبل

  منبع تغذیه جزء اصلی هر نسخه دسکتاپ است ، اما به طور کلی چندان تکان دهنده نیست. گذشته از امکانات رفاهی مانند کابل های مدولار ، روشنایی RGB و راندمان بالا ، واقعاً چیز زیادی برای هیجان انگیز وجود ندارد. اما گیگابایت می خواهد این وضعیت را تغییر دهد.

  منبع تغذیه مدولار جدید Aorus P1200W 80+ Platinum یک واحد دارای مجوز 80 PLUS (92 درصد بازده در 50 درصد بار) با طراحی کاملاً مدولار است که 100 درصد خازن های ژاپنی را بسته بندی می کند. ریل 12 ولت و فن خنک کننده دو توپ هوشمند 140 میلی متری که می تواند با سرعت بالا برعکس بچرخد و گرد و غبار را از پشت رایانه خارج کند.

   https://techbord.com منبع تغذیه 1200W گیگابایت Aorus دارای یک صفحه LCD یکپارچه

  اندازه 86 میلی متر (3.39 اینچ) x 150 میلی متر (5.91 اینچ) x 160 میلی متر (6.30 اینچ) و دارای 10 سال ضمانت می باشد.

  ویژگی بارز دستگاه ، یک صفحه LCD رنگی LCD است که می تواند وضعیت سلامت منبع تغذیه را نیز نمایش دهد. به عنوان "متن های مختلف ، تصاویر ، GIF ها و MP4". درست است ، PSU می تواند فایل های ویدئویی را پخش کند. ویژگی های ارائه شده شامل یک پانل LCD یکپارچه ">

  گیگابایت جزئیات کوتاهی داشت ، بنابراین ما هنوز مشخصات کلیدی مانند اندازه صفحه نمایش یا وضوح آن ، یا حتی هزینه PSU یا هزینه آن را نمی دانیم. چه زمانی در دسترس خواهد بود از همه مهمتر ، آیا می توانید Doom را روی آن بازی کنید؟

خبرهای دیگر از سخت افزار