techbord.com مشخصات کامل پیش نویس PCIe 6.0 از راه رسیده است

چه اتفاقی افتاده؟ ما اخیراً شاهد مشاهده حافظه های SSD هستیم که از سرعت تاول زده شده توسط PCIe 4.0 کاملاً استفاده می کنند و سال گذشته مشخصات اولیه PCIe 5.0 را به همراه داشت. اما گروه علاقه مندی ویژه اتصال متقابل جانبی (PCI-SIG) ساکن نیست. آخرین نسخه (0.7) مشخصات PCIe 6.0 پیش از نهایی شدن در سال 2021 منتشر شده است.

ویژگی تیتر در اینجا افزایش سرعت انتقال داده 64 GT / s در هر پین ، دو برابر PCIe 5.0 و چهار برابر سرعت PCIe 4.0 است. همچنین دارای مدولاسیون دامنه پالس با سیگنالینگ چهار سطح (PAM4) است که در حافظه GDDR6X استفاده می شود.

در جای دیگر ، PCIe 6.0 با تاخیر کم اصلاح خطای رو به جلو (FEC) را با مکانیسم های اضافی برای بهبود کارایی پهنای باند استفاده می کند ، و ، همانطور که انتظار می رود ، سازگاری معکوس با تمام نسل های مشخصات قبلی را ارائه می دهد.

همانطور که توسط سخت افزار تام ذکر شده است ، انتشار این نسخه" پیش نویس کامل " یک نقطه عطف در این است که هیچ ویژگی جدیدی نمی تواند اضافه شود و مشخصات الکتریکی این فناوری با استفاده از تراشه های آزمایشی تأیید شده است.

مرحله بعدی فرآیند انتشار نسخه 0.9 (پیش نویس نهایی) است ، جایی که اعضای PCI-SIG در مورد فناوری مالکیت معنوی و حق ثبت اختراع خود بررسی داخلی می کنند. نسخه 1.0 - نسخه نهایی دنبال می شود.

https://techbord.com مشخصات پیش نویس کامل PCIe 6.0 وارد شده است

انتظار می رود مشخصات نهایی PCIe 6.0 در نیمه دوم سال 2021 ارائه شود ، اما مدتی طول می کشد تا شاهد ظهور آن در محصولات مصرفی باشیم - بر اساس نسل های قبلی PCIe ، ما تا حدود سال 2023 یا 2024 نمی خواهیم SSD های 256 GB / s PCIe 6.0 خود را خریداری کنیم.

"در ادامه روندی که با مشخصات PCIe 5.0 تنظیم کردیم ، مشخصات PCIe 6.0 در یک جدول زمانی سریع قرار دارد آل یانس ، رئیس و رئیس PCI-SIG گفت: "با توجه به تعهد مداوم شرکت های عضو ، ما در حال آماده سازی هستیم تا در یک بازه زمانی پهنای باند را دو برابر کنیم که تقاضای صنعت برای توان تولید را برآورده کند." p>

مشخصات کامل پیش نویس PCIe 6.0 از راه رسیده است
hardware/مشخصات-کامل-پیش-نویس-pcie-6-0-از-راه-رسیده.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com گوگل تهدید می کند به جای پرداخت سایت های خبری برای پیوند ، جستجوی استرالیا را متوقف خواهد کرد
techbord.com سهام GameStop با رکورد بالا چون گروه Reddit باعث ضرب وشتم می شود
techbord.com تکنسین اعتراف کرد که برای تماشای رابطه جنسی مشتری به دوربین های امنیتی دسترسی دارد
techbord.com میانبر صفحه کلید برای باز کردن مستقیم Windows Task Manager چیست؟
techbord.com Vicarious Vision ، توسعه دهنده Tony Hawk 1 + 2 ، به Blizzard Entertainment پیوسته است
techbord.com اولین پچ مهم Cyberpunk 2077 در همه سیستم عامل ها راه اندازی می شود
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.